Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#syntezatormowy #syntezamowy #deeplearning #programowanie

Przepraszam, że z anonima ale nie mam konta. Mam takie pytanie. Czy istnieje już na rynku taki program, który jest syntezatorem własnej mowy? Przykładowo napiszę jakiś tekst, a ten program to przeczyta moim własnym głosem? Szukałem na internecie i niby coś podobnego znalazłem, ale chyba tylko po angielsku. Czy po polsku już są takie syntezatory? A jeśli sam bym chciał czymś takim się zająć to jaki język programowania wybrać, aby dało się napisać taki program? Przykładowo ja coś mówię przez godzinę, program się uczy mojego głosu i potem może przeczytać moim głosem jakiś tekst. Uważam że taki syntezator bardzo by pomógł ludziom z różnymi wadami wymowy.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6336c5c713aa097904f32da7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 3
Mozilla/TTS , który bazuje na chociażby na Tacotron, którego używał gość co zrobił generowanie textu głosami z Gothica i jakość tego była bardzo dobra, ale to zależało od głosu. Czasami dla postaci która miała tylko kilka linii dialogowych głos był lepszy niż dla bezimiennego który miał ich tysiące. Chyba po prostu przetrenowanie nastąpiło. Narzędzie było dostępne w necie jako API ale kilka miesięcy temu usunęli bo Polscy artyści się burzyli że ich