Wpis z mikrobloga

Tutaj możecie sobie zamówić BITCOINOWE karty LN za kilkanaście PLN z wysyłką do dykty

Teraz widzę że wszystkie po 5 GBP, a były po 2 GBP ()

To karty konkretnie BITCOINOWE, będą działały jedynie z terminalami LN it'd. Żadnych fiatów. Oczywiście u nas do zabawy, ale tanie. Sam możesz sobie wieloma portfelami LN ja doładować przez NFC w telefonie, lub zapłacić przez NFC. Dziś każdy portfel ma NFc,. Wspólny standard.

Choć przekonać osiedlowy jabuszex do akceptacji BTC dla zabawy jest bardzo łatwo. Wystarczy mu lokalny tel z byle jakim portfelem LN. Najlepiej z NFC, ale jeżeli chce otrzymywać fiata, to może pobrać apke coincorner,zarejestrować sie to yba w GBP może wy pl acac tylo. Oczywiście po odpisaću umowy. I oczywiście płatności po QR podstawa

#bitcoin #kryptowaluty #lightningnetwork ⚡ #gielda #technologia #linux #pieniadze
cyberpunkbtc - Tutaj możecie sobie zamówić BITCOINOWE karty LN za kilkanaście PLN z w...
  • 12
@JuzTuKiedysBylem: nie, ale dlaczego adopcja ma istnieć?

Czy istnieje adopcja na przyjmowanie złota, , albo np. banknotów usd? Też nie.

To bardzo proste. Nie ma zapotrzebowania to nie ma terminali. Jeżeli tylko odrobina ludzi chciałaby płacić być, to natychmiast operatorzy terminali dodałoby obsługę atc, lub usługodawcy sami by wynajęli terminale od firm wyspecjalizowanych w tym.

Po co jeżeli nie ma klientów? Ponosiłby tylko koszta. Jeżeli będziemy chcieli płacić to od razu
cyberpunkbtc - @JuzTuKiedysBylem: nie, ale dlaczego adopcja ma istnieć? 

Czy istni...
@ewangelista_spierd0lenia: jaka biurokracja? Człowieku ja sam przez lata wiele terminali płatniczych używałem od wszystkich wiodących firm na rynku. Service, pep itd. K nie mam z tym absolutnie żadnej biurokracji. Może przyjść Wietnamczyk i zapłacić swoją karta ze swoją muszelkowa walutą. Jedynie pytanie jakie mu zadaje, to czy che żeby przewalutowania na płn dokonał jego bank czy mój. Klikam co wybierze i to cała biurokracja. Dostaje pełny pomniejszone o prowizje następnego dnia.
@cyberpunkbtc: przecież ty jak używałeś tych terminali, to nawet nie byłeś VAT-owcem. Albo wytłumacz mi inną rzecz, jak sklep sprzeda produkt za BTC to ma się rozliczać w skarbówce według kursu jak transakcja trafi do mempoola, jak zostanie potwierdzona, czy dopiero jak go wymienią na złotówki,i czy może koszta prowadzenia sklepu wliczyć jako koszta uzyskania tych złotówek ze sprzedaży BTC
przecież ty jak używałeś tych terminali, to nawet nie byłeś VAT-owcem.


@ewangelista_spierd0lenia: dlaczego tak uważasz i skąd twój tępy wniosek?

Oczywiście że byłem i nadal jestem. Normalna DG. Nabijalem wszystko na kase.

Naprawdę dziecko nawet nie czytam reszta po tym zdaniu. Poza tym jak #!$%@? można przyjmować płatności kartą nie będą vatowcem? Ja #!$%@?.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni> wytłumacz mi inną rzecz, jak sklep sprzeda produkt za BTC to ma się rozliczać w skarbówce według kursu jak transakcja trafi do mempoola, jak zostanie potwierdzona, czy dopiero jak go wymienią na złotówki,i czy może koszta

@ewangelista_spierd0lenia: a co to skarbówkę obchodzi po jakim kursie? Ja nabijam klientowi płatność w PLN dzbanie po stałym kursie.

Nie wiem co ty sobie ubzduraleś. Co ty myślisz że jak ktoś npm sprzedaje na
cyberpunkbtc - Oni> wytłumacz mi inną rzecz, jak sklep sprzeda produkt za BTC to ma s...

źródło: comment_1664662281glNmpVj4BRa7nXxUmrruCR.jpg

Pobierz