Wpis z mikrobloga

  • 11
..... 32 Warszawa

Zgłoszenie e256fa1ef2a7669e z dnia 2022-10-01 15:55:24

Imię: .....
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Anons pisany troszkę z dystansem, ale wciąż bardziej na serio niż na żarty;)

Jestem spokojną, raczej introwertyczną osobą. Czasem lekko melancholijną (ale spokojnie, wszystko w ramach rozsądku;)). Jednocześnie, mimo wszystko, mam spore poczucie humoru i kiedy już poznam drugą osobę potrafię się otworzyć i być przyjacielska.

Wygląd
Wzrost 165 cm, twarz i sylwetka przeciętna. Blond włosy.

Zainteresowania
Jestem totalnie nudna i nie zamierzam udawać, że jest inaczej ;) internet, filmy, książki, spanie, jedzenie, spacery, takie rzeczy.. Pracę też mam nudną i nieciekawą.

Czego oczekuję?
Chcę poznać spokojnego Mireczka o dobrym sercu:) to nie jest ogłoszenie dla super towarzyskich facetów, rozrywkowych chadów, itd. Nigdy nie odnajdowałam się w towarzystwie takich ludzi i ktoś taki również zanudzi się przy mnie;) Prędzej typ domatora, niż imprezowicza. Skręca mnie kiedy przeglądam tinderowe profile hiperdynamicznych cwaniaczków, nie moje klimaty.. tak więc próbuję tutaj.

Nie musisz być dynamiczny, mieć powyżej 180 cm i zarabiać 30k ;)
Uprzedzając komentarze w stylu "wyszalała się, a po 30 szuka spokojnego faceta"- nie, nie wyszalałam, bo nigdy nie szalałam ;) Być może moje usposobienie sprawia, że patrzę na inne cechy. Inteligencja, również ta emocjonalna mile widziana.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Będziemy się razem nudzić, rozmawiać, oglądać seriale, ewentualnie pójdziemy spędzać czas w miejscach gdzie nie ma zbyt dużych tłumów;) albo na nocny spacer.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Dzieci- nigdy.
Ślub- nie wiem.
Nie palę. Alkohol raz na jakiś czas. Nie będzie mi przeszkadzać jeśli palisz, ale jeśli pijesz za dużo to już tak.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirabelkaszukamirka
  • 9
  • Odpowiedz