Wpis z mikrobloga

No hej!
Przede wszystkim wielkie dzięki za wsparcie! (@basssiok, @calus_cosades, @JaNieGejJaPapiesz, @terr0r_dr0ne, @slaper, @xydeN- i reszta których wpisów i komentarzy nie zescreenowłam ->❤️❤️❤️)
Ofc ten ban jest absurdalny jak nie wiem co (btw pan Rumun przemyśl no swoje zachowanie, co ja Ci w życiu zrobiłam żeby mi konto zabierać ( ͡° ʖ̯ ͡°)) Zbanować to mnie potrafili w ciągu 15 minut ale rozpatrzyć odwołania w ciągu 24h to już się nie da XD
Więc póki co będę sobie funkcjonować tu (chyba ze mnie zbanują za multi to już się chyba obrażę)

Wołam #ziemniakizostaw #pieszkotem
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chixiXD: znam osobę co dzięki rumunowi utraciła konto bezpowrotnie (dzięki moderacja), a po jakimś czasie dostała perma za multi, bez wskazania czego to miało być multi (dzięki moderacja x2) i już nie może założyć konta. Trzymam kciuki za Ciebie by te kasztany poszły po rozum do głowy
@general_row_grotecki: jak dostanę bana na multi to po prostu zrobię papa ¯\(ツ)_/¯
Dla mnie sprawa jest prosta, powinni zdjąć tego bana, umożliwić zmianę maila/hasła i ja nie będę mieć wielkiego żalu ale jak po prostu uznają że ban załatwia sprawę to po prostu przykre.

Szkoda mi głównie tych ostatnich działań bo content #ziemniakizostaw jeśli kogoś interesuje to jest łatwo j ogólnodostępny na insta.

Jeśli chodzi o zwierzaczki to było jedyne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chixiXD: z tymi banami jest tak, że moderacja nawet nie czyta odwołań ¯\_(ツ)_/¯ mi moderacja parę razy zablokowała konto za multi (wina niebieskiego, że przesadzał w komentarzach swoimi mądrościami i wtedy on dostawał bana i ja rykoszetem)