Wpis z mikrobloga

Ogólnie muszę w tym tygodniu zadecydować, jakie zajęcia wybrać aby poznać nowych ludzi itd. Główny mój cel to znalezienie także dziewczyny, ale nowi znajomi są także na plus. Tak jeszcze dodam od siebie, bo ktoś może nie rozumieć na czym polega kurs musicalowy - co tydzień śpiewasz piosenkę z wybranego (lub zasugerowanego) repertuaru piosenek. Miałem już podobne kursy, no i głównie dla mnie chodzi o to, aby poprawić swoją pewność siebie jak występuję (śpiewam sobie amatorsko). Tańczyłem też tango, ale średni wiek uczestników Milongi z mojego doświadczenia to 45+.
#randkujzwykopem #znajomi #zainteresowania #wyjdzzdomu #wypadnamiasto #zycietowarzyskie

Jakie zajęcia byś wybrał/wybrała?

  • Kurs salsy 30.8% (8)
  • Kurs aktorski dla początkujących 30.8% (8)
  • Kurs języka francuskiego 11.5% (3)
  • Kurs języka hiszpańskiego 19.2% (5)
  • Kurs musicalowy (brałem już podobne kursy) 7.7% (2)

Oddanych głosów: 26

  • 6
@Davidvia0: Z doświadczenia - kurs salsy, ale ze średnią wieku jest różnie, pewnie trochę zależy od miasta i szkoły. Młode laski niestety raczej chodzą na zajęcia salsy solo dla kobiet ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak salsa to tylko cubana i tylko gdzieś gdzie stawiają na social dancing i tańczenie z wieloma różnymi osobami podczas zajęć. No i wypada raz na jakiś czas chodzić na imprezy salsowe, jeśli
@WaveCreator: Zajęcia są w Londynie, ale nie jest to typowa szkoła Salsy. Zajęcia muzykalne/taneczne odbywają się w takiej szkole dla dorosłych z mnóstwem kursów - to właśnie tam robiłem kursy musicalowe - i średnia wieku była trochę wysoka -> ale bardzo mało facetów ;p Ale Salsa to raczej można oczekiwać innej grupy ludzi. Jeśli chodzi o zajęcia językowe to na uniwersytecie w Anglii, więc tak samo - mix studentów i różnych
@Luk_1mex: Bachata jak najbardziej, kizomba czy zouk też - ale to nie salsa, tylko oddzielne tańce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do cubany to jestem zdania, że jest najbardziej "uniwersalna" jeśli chodzi o to co wynosimy z nauki, bo uczy nie tylko ruchów, ale też kontroli na parkiecie - ale na początek może być i liniowa. Najlepiej zacząć się uczyć czegokolwiek i z czasem spróbować innych
@WaveCreator: dzięki wielkie za odp, narazie chodze na taki zwykły 'imprezowy' w parach, nadal jeszcze troche drewniany jestem xd ale myślałem czy nie spróbować sobie dodatkowo czegoś innego pare razy