Wpis z mikrobloga

O kur*a ale znalazłem hit dotyczący Nikoliny Šmukler-Matasov. Na jej profilu (prywatnym) za każdym razem jak wrzuca coś antyukraińskiego można zobaczyć komentarz jednej z jej znajomych, niejakiej Olgi Balickiej(screen w komentarzu).

Olga Balicka jest niby Polką mieszkającą we Wrocławiu, w swoich postach oczywiście spamuje, antyszczepionkowością, Wołyniem, covidianami itp.
Wrzucam link żebyście zobaczyli:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012743441714

Ale ciekawiej robi się jak wejdzie się w Polubienia Pani Olgi. Otóż Facebook ma taką zasadę, że polubione fanpage ustawia nam chronologicznie, to oznacza, że u samej góry są ostatnio polubione, a na samym dole polubione jako pierwsze od początku istnienia konta w przypadku Pani Olgi od 2016r.. No i dziwnym trafem Olga Balicka w najstarszych polubionych FB (ma same pisane cyrylicą wychwalające Rosję, a dopiero potem lubi jakieś polskie oczywiście głównie szurskie strony jak emisja.tv, kresy.pl czy jasnastronamocy.) A to oznacza, że jest to ruskie konto, a Pani Olga nigdy nie istniała, profil natomiast został stworzony do dezinformacji.

Skoro Pani Nikolina ma takie konto w znajomych to oznacza, ze bierze udział w tym procesie dezinformacji.

#rosja #ukraina #wojna #neuropa #bekazprawakow
Pobierz rakiwo - O kur*a ale znalazłem hit dotyczący Nikoliny Šmukler-Matasov. Na jej profilu...
źródło: comment_1664799116bUPRhDJCFQAYpCjDwVTBDY.jpg
  • 13
Nikoliny Šmukler-Matasov


@rakiwo: O co chodzi z tą babą, możesz w skrócie wyjaśnić? Od kilku dni widzę to nazwisko na mirko a jestem zbyt leniwy by sprawdzić samemu, lol.