Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy sprawy Nikoliny Smukler z Krakowa. Zgłosiłem dzisiaj sprawę do kilku radnych z Krakowa, a także do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Pojawił się właśnie post na ich profilu. W komentarzu odpowiedź. Niby nic ale trochę #czujedobrzeczlowiek

Zawsze nadal można zgłaszać fanpage do FB.
https://www.facebook.com/RosyjskiwKrakowie2006

#nikolinasmukler #krakow #rosja #wojna #ukraina
wjkp - Ciąg dalszy sprawy Nikoliny Smukler z Krakowa. Zgłosiłem dzisiaj sprawę do kil...

źródło: comment_1664799441TI2biqpiNyLdP2FPtedpYl.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@PanBulibu: wy jesteście k.... normalni? Jeden wielki festiwal jadu i nienawiści, tylko dlatego że jakieś losowe babsko w internecie wypisuje losowe bzdury.


@samozuo: Daruję ci opowiadanie co ruskie bydło zrobiło z kobietami w mojej rodzinie we Lwowie w 1940 r. - i jak widać sowieci nic nie zmądrzeli ani nie ucywilizowali się skoro nadal robią takie potworności.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Doskonale rozumiem cię cumplu, ale wyobraź sobie że mam identyczną historię w rodzinie zarówno z Niemcami, z Ruskami jak i Ukraińcami, gdzie ci ostatni byli najgorsi. Z opowieści mojej ś.p. babci, dochodziło do tego że mąż zginął z rąk band UPA, tylko dlatego że wziął za żonę Ukrainkę.

Także historia historią, trzeba umieć wyciągnąć z niej lekce a nie ziać jadem. Obecnie dochodzimy do takich absurdów że zaraz zaczniemy wypominać
  • Odpowiedz
wy jesteście k.... normalni? Jeden wielki festiwal jadu i nienawiści, tylko dlatego że jakieś losowe babsko w internecie wypisuje losowe bzdury.


@samozuo: to nie jest losowa osoba i nie wypisuje losowych bzdur

Druga sprawa tak działa demokracja i wolność słowa. Chcesz zamknąć usta społęczeństwu, które sobie nie życzy takiego ksenofobicznego propagowania zbrodniczego reżimu Putina? :p

Jak podoba ci sie cenzura i propaganda, rozważ wyjazd do FR.
  • Odpowiedz
mam identyczną historię w rodzinie zarówno z Niemcami,


@samozuo: Tyle tylko, że Niemcy się ucywilizowali i nie wojują ani nas nie opluwają jako naród - a ruscy nadal są dzicy i jak się okazało nadal należy się ich bać bo chcą mordować - dokładnie takimi samymi sposobami jak 80 lat temu :( Mało tego, moja babka - matka mojego ojca młodemu SS-manowi zawdzięcza życie :(
  • Odpowiedz
Druga sprawa tak działa demokracja i wolność słowa. Chcesz zamknąć usta społęczeństwu, które sobie nie życzy takiego ksenofobicznego propagowania zbrodniczego reżimu Putina? :p

Jak podoba ci sie cenzura i propaganda, rozważ wyjazd do FR.


@TheGreenBastard: właśnie sobie zaprzeczasz. Wolność słowa polega na tym, że inni mówią rzeczy, które ci się nie podobają i mają do tego święte prawo. Gorzej jak ktoś zaczyna oficjalnie nękać takie osoby jak wasza banda tutaj.

To
samozuo - > Druga sprawa tak działa demokracja i wolność słowa. Chcesz zamknąć usta s...

źródło: comment_1664802651q5eJ9aXa1YmIcl73rovr6Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wy jesteście k.... normalni? Jeden wielki festiwal jadu i nienawiści, tylko dlatego że jakieś losowe babsko w internecie wypisuje losowe bzdury.


@samozuo: Ciekawa opinia, jak dla mnie jest wyjątkowo monotematyczna w swoich postach
  • Odpowiedz
@samozuo: To nie jest zaprzeczenie :)

Jedna osoba jest za mordowaniem ukraińców

2000 jest przeciweko.

Czego dalej nie rozumiesz? :p

Poza tym nikt nie nawołuje do zbrojnej napaści na tę panią, a tylko obnaża jej poglądy :p

Zaś ta pani nawołuje w zasadzie do masowych mordów. Także ten... przemyśl wszystko jeszcze raz.
  • Odpowiedz
Wolność słowa == wolność wyrażania swoich poglądów.

Atakowanie innych za poglądy == zamordyzm.


@samozuo: Z tym żę to "atakowanie" to na razie tylko domysły ¯\_(ツ)_/¯

Bombardowanie ukrainskich szkół, zaś jest faktem.
  • Odpowiedz
Bombardowanie ukrainskich szkół, zaś jest faktem.


@TheGreenBastard: owszem. Zwłaszcza tych szkół zmienionych w koszary.

Odnośnie 'faktów' nie chce mi się nawet komentować. Obecna narracja medialna jest kalką ukraińskiej propagandy, służącej podbudowaniu morale własnych żołnierzy a nie rzetelnemu przekazywaniu informacji.
  • Odpowiedz
@wjkp: Typowy ośrodek jest typowy, ziobro nie miał nic wspólnego z "likwidacją przepisu zabraniającego dyskryminacji w usługach" xD Ba, nawet Sąd Najwyższy wypowiedział się w tej kwestii w sławnej sprawie człowieka prowadzącego drukarnię, który odmówił wykonania zlecenia na stojak reklamowy dla jakiejś organizacji lgbt. W uzasadnieniu dokładnie wskazano, że każdy przypadek odmowy usługi ze względu na wolność sumienia należy roizpatrywac osobno. Ale lepiej napisać że zły ziobro zlikwidował przepis xD
  • Odpowiedz
@samozuo: narzekasz na ukraińskią propagandę od początku wojny z tego co widzę, to mógłbyś zamknąć się jak ktoś narzeka na rosyjska propagandę. Chyba że jesteś hipokrytą który wyciera sobie mordę wolnością słowa ;)
  • Odpowiedz
owszem. Zwłaszcza tych szkół zmienionych w koszary.


@samozuo: Yhmy, czyli masowe groby i spopielenie całego miasta, to też mistyfikacja, tak?

Miliony uciekających kobiet i dzieci to zaś efekt czego?

Mógłbyś mi to jakoś wytłumaczyć?
  • Odpowiedz
@wjkp: A będziesz czuł jeszcze lepiej jak tego grubasa co oszukał na 200 000 przywleczesz z Norwegii za jaja.


@7160: a to nie jest tak, że ten cały Gaweł, czy jak mu tam było, już nie ma nic wspólnego z tą organizacją?
  • Odpowiedz