Wpis z mikrobloga

@Sudo_exit: Napisałeś "(np RPG). No, to w zasadzie każda :) na tym schemacie działają te gry. Może FPS? To samo, różne światy i scenariusze.
Jeżeli to nie był bait, to po prostu wyszukaj "Top 10 albo Top 100" w kilku gatunkach.
Możesz się zdziwić, że część z nich to będą gry sprzed daty Twojego urodzenia :).
@msl72: Jestem rocznik 95 więc niewiele jest gier starszych ode mnie które ktokolwiek może jeszcze polecić( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio pierwsze scrollsy arena próbowałem ograć no ale jednak epoka dosa jest zbyt stara dla mnie
@Sudo_exit: Polanie 2 mi się przypomniało, ale wspominam to chyba raczej jako coś nudnego. Fajnie mi się grało w Warlords Battlecry II i III, ale to średnio pasuje do opisu. Jest to gra strategiczna gdzie zaczynamy głównym bohaterem i 3-5 jednostkami, budujemy i tworzymy jednostki i główny bohater nabywa doświadczenia, które daje lvle i nabijamy punkty do siły, zręczności itp. Ale misji tam za ciekawych nie ma, tylko zabij X jednostek
@Sudo_exit: Lubię FPS, więc polecę Ci kilka:
- Far Cry 1,2,3 dalej jest... inaczej. Moja ulubiona część to 2
- STALKER (każda odsłona). To jest świetna gra i spełnia Twoje kryteria - zaczynasz od minimalnego wyposażenia). Ilość modów portaża, i tak na prawdę pomnaża ilość gier w tym świecie. Po podstawowych, warto sięgnąć po modowane.
- Borderlands (każda, a w szczególności 2 i 3).
Wszystkie te gry są liniowe, czyli docelowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sterling_Archer: w skrócie: tibia kiedyś była najlepsza gra MMO. Kochałeś albo nienawidziles. Dzięki tej grze powstała masa przyjaźni jak i konfliktów. Każda śmierć kończyła się konwulsjami xd czysty hardcore

Obecnie to jakieś easy gówno które upada
@msl72: fc 1 i 3 przeszedłem, teraz podchodzę do dwójki. W stalkera gram. Po metro czuć techniczny niedosyt ale raz na jakiś czas wracam. A borderlandsy próbowałem grać ale mi nie podeszły
@zielony_goblin: byłem niedawno w budynku siedziby cipsoftu i chciałem wpaść zagadać ale czasu nie było. No tibie ogólnie miło wspominam bo grałem już 17 lat temu ale ta gra ostatnio wygląda tak, że zamiast 5 chłopa na smoka/demona to jeden koleś na 20 ksiażek z zębami... i te książki są silniejsze od demonów... Wracam więc do Altarona bo w to dużo nie grałem i już na początkowej wyspie świetnie się bawie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sudo_exit: ja w tibijke zacząłem grać jak kończyła się 7.6 na realu. ile wtedy miałem? Z 11 max 12 lat czyli no dobre 15 lat temu. Zacząłem w podstawówce, a skończyłem w technikum, z 6-7 lat spędziłem w tej grze, ale głównie znajomości ehh... Poznałem tak pół gimnazjum, głównie Seby i patusy więc byłem "nietykalny" przez nich xd(czyli spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)) sporo znajomości internetowych, ciekawe