Wpis z mikrobloga

czy ten blok powstał z kontenerów?

na budowie takie stawiają dla pracowników

@SinX87: Dokladnie tak , z tego co pamietam prowizorka z lat 60. Mialo stac kilka lat.Probuja to wybirzyc od conajmniej 20.
No właśnie wyglądało mi to na jakiś biurowiec z czasów PRL który został odmalowany i przerobiony na "mieszkania"...


@oggy1989: Może jest tutaj ktoś, kto to pamięta lepiej, ale mam wrażenie, że ten budynek został postawiony oryginalnie w związku z budową metra dobre 40 lat temu (obok niego prowadził zresztą objazd Al. Niepodległości, rozkopanej przez wiele lat, gdy je budowano). Ale ręki sobie uciąć nie dam, bo to już zamierzchła historia...
@luki201: tak, jerozolimskie. Dzwoniłem jakiś czas temu w sprawie takiego mieszkania, 320k chcieli za 25m2. Mało ale to właśnie lokal użytkowy. Większe podatki, sprzedać potem ciężej ale ponoć fajna stopa zwrotu, po 3k to się wynajmuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawelex: te mieszkania ledwo się wynajmowały po 1900 zł jeszcze rok temu. Teraz po prostu jest koniunktura w wynajmach i tylko dlatego jest tak dobrze. Tam jest straszny hałas, duża rotacja mieszkańców bo przeznacznie było ogólnie pod krótkie terminy. Komunikacja tragedia bo kawał drogi do ulicy Łopuszańskiej.
Zabawne, że jeszcze w 2018/19 roku obok budował Atal osiedle i mieszkania były wtedy po 6300 zł/m2..