Wpis z mikrobloga

Gram glownie w Destiny2 ale szukam gry na dluzej ale jako SINGLEPLAYER - nizej przedstawione sa w moim typie, kazda z nich dobra, ale chce sie wkrecic na dluzej niz 6h jak kampanie w strzelankach, chce jakies 20h w grze (story, poboczne, sandbox). Inne dajcie w propozycjach.

#gry
Pobierz Chilli_Heatwave - Gram glownie w Destiny2 ale szukam gry na dluzej ale jako SINGLEPLA...
źródło: comment_1664866903lKA4WpqWWxZhwTAQpaakds.jpg

W ktora 1 gre bardziej sie wkrecic?

  • Spider-Man Remaster 23.1% (24)
  • LOTR: Shadow of War 28.8% (30)
  • Days Gone 34.6% (36)
  • Control 13.5% (14)

Oddanych głosów: 104

  • 13
@Chilli_Heatwave: Shadow of War to jest typowy symulator grindu, dosłownie jedyna fajna rzecz w tej grze to interakcje z orkami ale nawet to zaczyna się szybko nudzić w momencie gdy uświadomisz sobie że cały system Nemesis to jest literalnie kolejny poziom symulowania grindu w tym symulatorze grindu, opierający się na losowości i powtarzaniu tych samych aktywności w kółko. Fabularnie jest fatalnie, jest tutaj co prawda sporo humoru ale średnio skutecznie przykrywa
@mnik1: troche wlasnie niepokoi mnie ze w tej poczatowej fazie gry/wprowadzajacej masa orkow z informacjami o HVT, tu jeden, zaraz drugi, a gdzies dalej kolejny - gra mi narazie dobrze, zobacze jak pozniej czy wejdzie gra w grind to to mowisz bo pamietam przy premierze byla to duza wada ale teraz niby ma byc lepiej
@Chilli_Heatwave: Trudno powiedzieć, bo to dość specyficzna gra. Jednego rabina znudzi kurierowanie i dziwna fabuła, drugi powie, że cutscenki są świetnie wyreżyserowane, a bawienie się w DHL jest na tyle zróżnicowane, że cieszy przez całą grę. Grałem przez ponad 60h i bardzo dobrze zapamiętałem ten tytuł.