Wpis z mikrobloga

Składam blaszaka do gier i pracy na najbliższe lata. Bardzo proszę o ocenę setu i pomoc. Z kilku najważniejszych informacji:
- gpu na razie zostanie moje obecne, GTX 660; czekam na te mityczne spadki lub fajną okazję odkupienia karcioszki od znajomego, dokupię w przyszłości niedalekiej
- potrzebuję dysku min. 1tb nvme
- oraz min. 32gb ramu (do rozbudowy do 64gb kiedyś tam)

Wśród osób, które mi pomogą, zrobię małe #rozdajo fajnego drobiazgu. Dziękuję za rady @razzor91, @wankstain i @gomjeden, które postarał się zastosować. Jesteście jak najbardziej w puli losujących.

#komputery #pcmasterrace #pytanie #pytaniedoeksperta
Labrad00r_ - Składam blaszaka do gier i pracy na najbliższe lata. Bardzo proszę o oce...

źródło: comment_1664883445LFR7gRX3Ar1RyGiH919wLf.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Labrad00r_: Obudowa jest dobra. Złożyłem komuś model z tą obudową i temperatury bardzo dobre. Nie wiem skąd niektórzy mają podejście, że jak nie masz kraty na froncie na cały panel, to obudowa nie jest przewiewna. Masz dobre wentylatory / możesz dostawić lepsze. Oczywiście, możesz pójść grubiej i wziąć coś od Fractla np. ale moim zdaniem jeśli nie planujesz robic jakiegoś mega OC, albo komp nie będzie stacją do renderownaia 24/7 -
  • Odpowiedz
gpu na razie zostanie moje obecne, GTX 660; czekam na te mityczne spadki lub fajną okazję odkupienia karcioszki od znajomego


@Labrad00r_: machający papaj png ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spadki jak świnia niebo.
  • Odpowiedz
@Labrad00r_: sprawdź czy na X470 nie ma równie fajnych mb, jeśli tak to różnice dołóż do 5800x3d/5900x wedle uznania.

ja 3 lata temu składałem kompa i wrzuciłem 3900x właśnie na ASUS HERO VII x470 wi-fi i jest super. W najbliższych dniach będę tam pchał 5900/5800x3d właśnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Labrad00r_: Może zamiast tego powietrznego chłodzenia kup AIO? Ceny podobne, ewentualnie dołozysz 2 stówki. Zasilacz ja bym wymienił na min 850 watowy. Osobiście mam marki corsair i nie narzekam. Mój poprzedni tej firmy #!$%@?ął po 10 latach dopiero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz