Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego pisowcy wygrywaja?

Ja wiem, bo znam osobiscie persone ktora mysli dokladnie jak na tym obrazku - "ale za PO bylo 2k, a teraz jest 3,5k wyplaty". I tyle. Nic wiecej nie ugracie - zadne pytania 'ile chleba za to kupisz?' nic nie zmienia, bo taka osoba nie potrafi polaczyc tych 2 zaleznosci.
To serdeczna starsza osoba, ale niestety logika i matematyka jest jej kompletnie obca. Ta osoba mysli ze powyzsze 2 to rozne, niezalezne zdarzenia, dlatego tak dobrze lyka propagande ze 'pis daje i podwyzsza' a 'sklepikarze i prywaciarze zlosliwie podnosza ceny'.

Takich ludzi sa miliony w Polsce, dlatego rzadza nami sprzedawcy garnkow.
#polska #bekazpisu #truestory
m.....0 - Wiecie dlaczego pisowcy wygrywaja?

Ja wiem, bo znam osobiscie persone kt...

źródło: comment_1664954890WrCKowiLw2sc8juh2DptEy.jpg

Pobierz
  • 53
Wiecie dlaczego pisowcy wygrywaja?


@marcooo80: A może dlatego że opozycja jest #!$%@? i jak kartoflarz wpuszcza nam agresywnych ciapaków przez lasy to krzyczą żeby ich przyjmować a pis stoi na granicy z bronią i ma #!$%@? na to co na zachodzie o tym mówią?
Na takich nieistotnych dla gospodarki akcjach opozycja polega.
Gdyby nie liczne akcje z migrantami to by pis już dawno spadł z rowerka.
@majkkali: najczęściej zagorzali przeciwnicy (tacy atakujący całkowicie pozamerytorycznie, płytko i najcześciej agresywnie, używający "epitetów" itp.) myślą, że są mądrzejsi, a swoim zachowaniem/pisaniem pokazują, że jest odwrotnie (oczywiście po obu stronach są ludzie nie mający żadnego pojęcia o ekonomii, finansach państwa itd. i można z każdej strony wyciągnąć takich ludzi, których można podpiąć pod tezę, którą chce się forsować np na wykopie).
Wynika to z prostej rzeczy - jeżeli ktoś się utożsami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcooo80: tu nie chodzi o to, że wtedy był chleb za tyle, a teraz jest za tyle. Propaganda TVPis i partia PiS wmówiła im, że coś im się należy, że 500+/300+/13 i 14 emerytura polepsza ich życie. Ludzie dostali hajs do ręki i to się liczy, a no i że Tusk rudy niemiec nie rządzi
@marcooo80: Mylisz się. Jest jeszcze gorzej. Spora część z nich doskonale zdaje sobie z tego sprawę, gdzieś tam z tyłu głowy. Sorry, ale ludzie może i są tępi, jednak jeśli chodzi o liczenie pieniędzy to nagle często nawet przygłupy okazują się zaskakująco sprawni i spostrzegawczy. Tu chodzi jednak o coś innego. To jest religia, przełożenie kościelnego, katolickiego sposobu myślenia na życie polityczne i społeczne . Tu nie ma mentalnosci starego mieszczanina,
@marcooo80 nie prawda, wygrywa bo ktoś się nimi zainteresował, i coś im dał. Wiadomo że PiS tym samym robi im krzywdę ale jednak. Każda partia ma zwykłych ludzi w dupie, mówią coś o jakiś inwestycjach firmach itp. a Polaka intersuje żeby mu się poprawiało. Mogli osiągnąć to bez rozdawnictwa.