Wpis z mikrobloga

a nie wypadają?


@purplepulp: ??? Jak maja niby wypadac?

Miraz mowimy o czyms takim jak picrel. To masz zalozone "poza uchem" Do ucha nic nie wkladasz wiec nie ma co wypasc :P

I najlepsze jest to ze oprocz tego ze slyszysz muzyke to slyszysz co sie dzieje wokol Ciebie. A jeszcze lepsze jest to ze jak se wlozysz zatyczki do uszu (albo ubierzesz ochronniki sluchu (sluchawki tlumiace halas) to muzyke slyszysz
Pobierz gorzki99 - > a nie wypadają?

@purplepulp: ??? Jak maja niby wypadac?

Miraz mowi...
źródło: comment_1664996215xhjygZiICgKCM94LbI9qTN.jpg
eeeeeee xD i co idzie na tym dobrze bas poczuć? z ciekawości bym sprawdził ale nie chce w ciemno kupować


@purplepulp: Panie, Pan chcesz na sluchwkach dobrze bas poczuc? No bez jaj :P
Graja spoko bez jakis chaltury. Do sluchnia "sluchawkowego" jaknajbardziej sa ok. jak chce poczuc klimat to odpalam mojego pionierka i wilsony. Jak chce posluchac w autobusie/w robocie czy na ulicy to biore te (nie onkretnie ten model bo
@Karbon315: NIe do konca mi chodzilo o porownanie. Chodzilo mi bardziej o komfort uzywania.
malo kiedy uzywalem dousznych. W robocie czesto nie moge iec sluchawek, na rowerze to bez sensu itp. NIe mialem potrzeby. Kiets kumpel do roboty przyszedl z tym gadzetem. Pozyczylem na jeden dzien, spodobalo mi sie to se kupilem.

Dla mnie dzwiek jest spoko (zaznacza nie jestem audiofilem tylko normalnym uzytkownikiem), moge w nich chodzic w robocie (nikt