Wpis z mikrobloga

Chłopa #!$%@?ło.. kupiłem sobie buty za 630zł...
No pogrzało mnie totalnie. Zawsze kupowałem tak do stówy z reguły i sporadycznie jakieś droższe czy w prezencie dostałem.

Miałem sobie kupić jedne za 300zł, takie jakieś fajniejsze, a drugie za 100zł do pracy do tyrania.. ale szukając innych zdjęć tych co miałem brać, trafiłem na te, patrzę i myślę, nie no, podobają mi się zajebiście, ale ta cena z komosu... i jak potem wszedłem na te co miałem początkowo kupić to zrobiłem xd że w ogóle już mi się nie podobały.

Ale z drugiej strony 630zł to ja wydaje w 1.5 msc na papierosy, lub dwa zbiorniki ropy do pełna w aucie. więc patrząc przez ten pryzmat to nie jest jakoś strasznie. Zwłaszcza, że buty starczą na 10 lat albo dłużej, jeżeli nie tyra się ich codzienne.
Takie za 40-50zł i praca no to na rok wystarczają.

https://i.ibb.co/c3C0PZc/timberland-sprint-trekker-mid.webp

Lubię tą firmę, zawsze z niej najbardziej zadowolony byłem, bo miałem ich buty, a teraz katuje bluzę. Dobra jakość po prostu jak się nosi. No i najważniejsze w tych butach to to, że mi się po prostu podobają.

Jaram się tym, bo nigdy takich zakupów nie robię i to dla mnie nowość żeby takie drogie produkty kupować odzieżowe, bo ma to dla mnie dość niski priorytet i wolę wydać na części do samochodu. Autentycznie czając się przed kliknięciem na kup, myślałem, że może lepiej dołożyć 400zł i opony zimowe do samochodu jednego kupić, mimo że przez 2 czy 3 sezony jeszcze nie potrzebuje, ale nowy model i zajebiście w testach wypada gdzie ma najlepszy stosunek ceny do jakości i standardowo stare opony by się sprzedało. Chodzi o Hankook WiNter i*cept RS3 W462. Jak szukasz zimówek to warto.


#buty #refleksje
  • 8
@A_R_P: Ogólnie to ostatnio skupiam się na swoim wyglądzie, aby się doprowadzić do porządku bo nadwaga, stąd i mnie chyba na fajniejsze buty naszło, a nie najtańsze.
@eMaciek: Tego modelu to nawet na allegro nie ma, a wielu sklepach niedostępny lub w innym kolorze. na stronie timberlanda nie było mojego rozmiaru, w innym sklepie znalazłem i jak kupiłem ten rozmiar to też już takiego samego kupić nie można, więc pewnie ostatnia para. Dopisek też że edycja specjalna więc zakładam że już ich nie produkują.

Na pewno ten konkretny model? bo inne timberlandy które miałem kupić to faktycznie bez