Wpis z mikrobloga

Mam takie nowe hobby. Przeglądam foty lasek na instagramie i wchodze na konta spermiarzy boomerów, którzy walą obleśne dwuznaczne komentarze pod fotami. Połowa z tych debili ma na swoim ig foty z żonami i dziećmi. Robie screeny i wysyłam członkom rodziny. Trzeba tępić spermiarstwo. Pamiętajcie panowie: źródłem całego zła na świecie są tacy spermiarze obrzydliwi. Zachęcam do dołączenia do zabawy. Jedyną drogą do naprawy rynku matrymonialnego jest wytępienie spermiarstwa #przegryw #instagram #tinder #gonspermiarza #bekazspermiarzy #antyspermiarz
PierdekAlonso - Mam takie nowe hobby. Przeglądam foty lasek na instagramie i wchodze ...

źródło: comment_1665088155ad2IkzuerL3Qz04OmHAKp5.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PierdekAlonso: A moim zdaniem źle robisz.
Skoro maja żony i dzieci to spermia bo pewnie zrobienie tego dziecka to był ostatni raz gdy dostali odrobinę zainteresowania od partnerki.

Myśleć ze lepiej jak byś pisał do nich osobiście, spermiarsrwo trzeba tepic, ale nie ma co przesadzac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PierdekAlonso: zazdroszczę wolnego czasu, ale inicjatywa i postawa szczytna. Pewnie we własnym małżeństwie im się nie chce starać albo ślub wzięli z łaski, więc teraz spermią, gdzie popadnie, licząc w sumie na coś mniej prawdopodobnego, jak cud XD