Wpis z mikrobloga

Jak mnie ojciec czasami #!$%@?. Milion pustych pudełek które stoją nie wiadomo po co i tylko miejsce zajmują. Dzisiaj się awanturował żeby zostawić metalową skrzynkę w której była flaga ZSRR (z góry uprzedzam, że to pozostałość po kolekcjonerce wolrd in conflict) i szczotki do odkurzacza... #!$%@?łem to od razu. Jeszcze się awanturuje o narzędzia że po co akie drogie i w ogóle - odpowiadam mu ze po to byś nie musiał lecieć znowu do sklepu jak się gówno wkrętarka za 100 zł #!$%@?. Wyrzucił już dwie kupił kolejna za 100 w tej cenie miałby bosha no ja prdl. I ja będę musiał to wszystko kupować, o ojcu szkoda kasy ehh #!$%@? aż mnie nosi. #pracbaza #zalesie
  • 6
@Foyth ojciec też ma pudło nakrętek, ale o dziwo przydaje się czasami ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepsze że ojciec mąż pół tony mosiądzu w skrzyniach kartonach pudełkach od cholerny tego jest
@DurzyHarakter30: Mam podobne doświadczenia z swoim ojcem. Dodatkowo bym dodał nie wyrzucanie popsutych elektronarzędzi, bo może kiedyś jakaś część się przyda. I takim sposobem ' kolekcjonuje' kosiarki do trawy, szlifierki oraz wiertarki. Nie kupi czegoś z lepszej półki, bo szkoda mu pieniędzy