Wpis z mikrobloga

Coraz więcej komentarzy się pojawia że zła Monika ma czelność starać się zostać w programie i zbiera mnie na śmiech.
Ze wszystkich facetów w programie Monika mogła uderzać tylko do Dawida którego nie ruszy ze względu na przyjaźń z Anastazją, Marka który ją odrzucił bo obiecał Oli że ją wybiera i został tylko Miki.
Monika nie nastawiała przeciwko sobie ludzi, nie manipulowała uczestnikami aby wpłynąć na decyzję Mikołaja - Mikołaj sam pierwszy zaproponował Monice że z chęcią by z nią się sparował, a Monika w napływie szczerości podzieliła się z nim że mają podobny vibe.
Nie rozumiem pretensji do Moniki z prostego względu - czy inteligentna osoba ma wywiesić białą flagę i odchodzić z programu czy starać się zostać w programie u nie przypadkowego faceta, a chłopaka w przypadku którego już w pierwszym odcinku sezonu powiedziała że jej się podoba (był z Hanką i nie uderzała). Uważam że debilką by była gdyby nie przyjęła zaproszenia Mikołaja, a to że Mikołaj zachowuje się jak ciul w stosunku do wszystkich dziewczyn to inna kwestia.

#hotelparadise
  • 6
@kipman1: z większością się zgadzam ale...

jak już jesteśmy tacy drobiazgowi to Wentyl też pierwszy wyszedł z propozycją sparowania do Magdy :p. ba! nawet pierścionek jej dał. a Monika i tak miała większe wąty do Magdy. i nie, nie interesuje mnie, że nie widziała tego co my. nie przeszkodziło jej to w potraktowaniu Magdy jakby zrobiła jej wielką krzywdę, a tak naprawdę dziewczyna zobaczyła konkretną szansę na ciepłe kapcie. natomiast gdy
@Lady_Eggplant: mi się wydaje że niepotrzebnie spłaszczasz 1:1 te sytuacje - Monika jednoznacznie wypowiedziała się że była zaskoczona tym co dzień wcześniej na gdybalni powiedziała jej Magda, która chciała uderzać do Dawida, a następnego dnia była to zmiana o 180 stopni. Monika później zeszła z tematu Magdy i jednoznacznie mówiła że nie ma z tym problemu że Ventyl i Magda są w parze - tylko zawiedziona była postawą Ventyla który przy
@kipman1: Wydaje mi się, że trochę bardziej szanujesz decyzje Mikołaja i Moniki, bo między tą parą, a parą Wenyla i Magdy jest ewidentna przepaść intelektualna.
Logicznym wydaje mi się, że Monika lepiej potrafi wytłumaczyć swoje motywacje niż Magda i ma ja tyle oleju w głowie, że pomyśli zanim coś powie, ale w mojej ocenie obydwie sytuacje były bardzo podobne. Dodatkowo Monia nie boi się konfrontacji i potrafi poprowadzić ją w inteligentny
@kipman1: Monika to jeszcze nic wykopki się zesrały, że Hanka podeszła do Dawida bo węszyła szanse a mogła podejść do Grześka, który by ją na pewno wyrzucił xD No sory ale z Grześkiem akurat się trzymała blisko to czemu miała mu to robić? Dawida znała średnio to nie zrobiła mu krzywdy tym, że musiał wybrać bo i tak by jej nie wybrał bo po co, no ale wykopki nie myślą strategicznie