Wpis z mikrobloga

i nikt nie będzie płakał, jak przymkną waszego idola.


@lukas850430: No tak, za myślozbrodnię, tak jak każdy komuch sobie marzy. xD

Nie potrzeba dyskutować, tylko podać źródło waszych twierdzeń o Braunie. xD
  • Odpowiedz
Łzy Braunowców są tego warte.


@lukas850430: Nie mogę dołączyć do twojej sekty antyBraunowców, bo nigdy nie podałeś niczego na poparcie.
Jezusowi to jakieś cuda się przypisuje, a przeciw Braunowi nic a nic? :D

W swoich wpisach zawsze bardzo wygadani jesteście, a tutaj nic? Naprawdę?

Spróbuj chociaż uwiarygodnić swoją tezę. Czymkolwiek! :D
  • Odpowiedz
Z Braunowcami nikt nie rozmawia. To są tacy żule polityczni, i tak jak żuli w prawdziwym życiu, wszyscy ich unikają


@lukas850430: Pustosłowie, pustosłowie.
Gdzie coś na poparcie? Ciągle wrzucacie jego wypowiedzi, musicie mieć potężną bazę jego wypowiedzi. Cokolwiek na poparcie, naprawdę.

Tacy bohaterowie, a tutaj ani me ani be.

Tak to można napisać "lukas850430 jest gwałcicielem" i nie muszę tego niczym popierać, to jest po prostu fakt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milymirek: udajesz głupiego czy co? Sama inicjatywa i nazwa "Stop Ukrainizacji Polski" jest wodą na młyn propagandy Putina. Nie musi mówić dosłownie że jest poplecznikiem Rosji.
  • Odpowiedz
udajesz głupiego czy co? Sama inicjatywa i nazwa "Stop Ukrainizacji Polski" jest wodą na młyn propagandy Putina. Nie musi mówić dosłownie że jest poplecznikiem Rosji.


@sandal: Ale Polak realizujący Polską politykę, propolską, nie może rezygnować ze swojej polityki dlatego, że jakiś Rusek po nim powtórzy w swojej Ruskiej TV.
To jest to wasze ojkofobiczne myślenie, "co na zachodzie powiedzą", teraz rozwinięte na "co na wschodzie powiedzą", tylko w odwrócony sposób.
A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milymirek: mam gdzieś co na zachodzie powiedzą, ja mówię co ja widzę. Czemu nie dali nazwy " Stop przywilejom imigrantów" lepiej ładniej i nie budziłoby hejtu, jeszcze te teksty o ojkofobii. Skąd możesz wiedzieć jak bardzo kocham mój kraj. Sam kiedyś zresztą byłem konfiarzem i gardziłem Ukraińcami co mogę Ci udowodnić. Więc dokładnie wiem po co i dlaczego jest ta akcja i ta nazwa.
  • Odpowiedz
Czemu nie dali nazwy " Stop przywilejom imigrantów"


@sandal: Też bym wolał takie, ale pewnie pretensje do Brauna byłby niemal identyczne za takie łagodniejsze hasło.
A im też chodzi o marketing, oburzenie to nośnik, czyli tak jak pisałem, to hasło jest zgodne ze sztuką, nieważne że źle się kojarzy.

Mówisz że wiesz a dopytujesz.

Braun kilka lat temu był otwarty na Ukraińców, a ten link do FB z pierwszego komentarza pokazuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milymirek: ale zdajesz sobie sprawę że taką nazwa uruchamia instynkty u głupszej części społeczeństwa. Jak 500+ w pisie. Może ktoś bardziej ogarnięty doczyta o co chodzi. I to jest w tym słabe w #!$%@? a wręcz obrzydliwe, robić marketing na nienawiści i najniższych instynktach.
  • Odpowiedz
ale zdajesz sobie sprawę że taką nazwa uruchamia instynkty u głupszej części społeczeństwa.


@sandal: Mam wrażanie że tym razem to się nie dzieje.
Najwyżej nieprzenikniona nienawiść w kierunu Brauna od neuropków widać wyraziście. To faktycznie jest zwierzęce.
  • Odpowiedz