Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bylem_zielonko: to nie chodzi o strach.
na serio uważacie, że jakby się wydarzył zwykły klasyczny nalot (nie mówię wcale o zagrożeniu jądrowym tylko o zwykłym klasycznym bombardowaniu)... naprwdę będziecie czekać aż wam urząd miejski opublikuje listę piwnic do których macie iść?

rozumiecie absurd całej tej sytuacji, w aangażowaniu strażaków w takie bzdety?
że na konferencji prasowej jakiś prezydent miasta czy sołtys wyciągnie arkusz z excela i będzie czytał listę piwnic?

@
@Comrate: wydaje mi się, że to należy do zadań straży. Plus ludzie chętniej wpuszczają strażaków niż wojsko/policję. I nawet nie chce myśleć o panice gdyby robiło to Wojsko
@golf3cabrio: no wiem bo mam ziomeczka co pracuje w straży no i co? No robią swoją robotę.
Profilaktyka bo ryzyko skażenia w wyniku ataku albo zniszczenia elektrowni jest realne jak nigdy od 20-30 lat
Czym się to podniecać
Jeszcze raz: poprzyj pytanie merytorycznym źródłem informacji do której powstało pytanie


@terr0r_dr0ne: przecież jakby miał to merytoryczne źródło informacji to by nie pytał na wykopie xd usłyszał od kolegi i się pyta czy to prawda i tyle, wszystko jest we wpisie
@PotwornyKogut: Jak wracałem dziś z pracy to właśnie strażaki stali na moim osiedlu bielany/Kraków. Właśnie się zastanawiałem o #!$%@? chodzi, jakoś godzinę później żona mi mówi że łażą po osiedlu. Także op może dobrze usłyszał :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PotwornyKogut: samorządy otrzymały od wojewodów polecenie inwentaryzacji schronów. Jak mają to zrobić sami kiedy nie mając na to środków ani ludzi? Zlecają te zadania dla OSP.