Wpis z mikrobloga

@tomkers: Prada Luna Rossa Carbon to jest to, czego szukasz, ale po obecnych cenach, nie opłaca się + nie jest to raczej mocarz. Jest pełno wariacji na temat Sauvaga w różnych progach cenowych, za śmieszne pieniądze jest np armaf hunter albo banderas icon, dylan też tani, ale dla mnie to nie ma vibu sauvaga
@tomkers: chyba tylko carbon jak szukasz edt. Niestety przerabianie klonow sosydża skonczy sie na tym ze wydasz 300zl na 6 flakonow i sie tylko #!$%@? na parametry wody XD Mozesz tez kupic nowy bacz sosydża i rownież się #!$%@?... Świętego bacza 1:1 cyrus writera też już nie znajdziesz

Pozostaje "vintage" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dzięki Wam za rozwinięcie tematu. Tak to o tę Pradę chodziło.
Co do reszty propozycji to nie szukam klonów ;) bardziej właśnie bym zmienił sobie na jakieś inne, a sławaż ma być wskazówką tylko.
Jaką alternatywę proponujecie dla Dior Sauvage? Wiem, ze to znienawidzone perfumy na tagu ale mi się podobają. Czas jednak na zmianę po kilku butelkach bo kazdy już tym pachnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CleMenS:

afnan modest une pour homme to fajny klonik edt i ma spoko parametry


@tomkers: Jeśli faktycznie znudził Ci się Sauvage oraz masz dość tego, że każdy tym pachnie to nie kupuj Afnana