Wpis z mikrobloga

Mirko znawcy elektryki, czy gniazdo widoczne na zdjęciu jest bezpieczne? Czy jest szansa że jest pod napięciem? Córka lvl 3, biegła żeby za to złapać i w ostatniej chwili ja złapałem. Wiem że raczej nie powinno tam być napięcia ale nie chciałem ryzykować, czy tam nie powinno być gniazdo żeńskie i jakoś zabezpieczone? Skrzynka znajduje się nieopodal placu zabaw w moim mieście. Co o tym sądzicie? Gdzieś to zgłosić? #elektryka #pytanie #pytaniedoeksperta #elektroda
Pobierz PrimoUltimo - Mirko znawcy elektryki, czy gniazdo widoczne na zdjęciu jest bezpieczne...
źródło: comment_1665593542LuYY0Etvog0shOgOAhISC6.jpg
  • 12
dokładnie jest to na boisku piłkarskim tzw. Orlik ze sztuczna nawierzchnią


@PrimoUltimo: No to moze byc jak napisalem. Jak sa tam organizowane jakies "Eventy" itp to moze robic za rozdzielke. Wtedy jest zasilana z jakiegos dalszego zrodla zeby dawac prad na miejscu.

Mozna zmierzyc. Jak na bolcach bedzie prad to krecic inbe :)

Ktos musial podpisac odbior.
@gorzki99 myślę że lepiej to zgłoszę niż żeby ktoś zginął i wtedy kręcić inbe :) obok są maszty z oświetleniem boiska więc prąd raczej jest, wątpię że by ciągnęli oddzielnie do rozdzielni
myślę że lepiej to zgłoszę niż żeby ktoś zginął i wtedy kręcić inbe :)


@PrimoUltimo: Mysle ze powinienes zanim zglosisz to zmierzyc :)

Do tego nie potrzeba miernikow za miliony cebulionow. Zwykly wskaznik potencjalu (tzw probowka) wytarczy. Nie masz w domu?