Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Np. w co? We wszystko ze steama? Koniecznie musisz napisać po tygodniu jakie wrażenia itp.
Ile Cie te okulary kosztowały? Nie chce być wścibska ale to mnie kręci, też kiedyś chce mieć do zabawy.
Np. w co? We wszystko ze steama?


@arinkao: tak, mam sporo gierek do przegrania, często przed snem sobie gram, a tak poza tym to pociąg/samolot - tam też super to powinnodziałać

Ile Cie te okulary kosztowały?


@arinkao: jakieś 1800zl, w Polsce jest przebitka 1200zl (3k chcą), ale Japonia wysyła w ciągu tygodnia i amazon ogarnia podatki, więc nie ma sensu przeplacać

to mnie kręci


@arinkao: mnie też, a dowiedziałem
Pewnie byłeś zapisany na steamdecka, co? Jak się sprawuje?


@arinkao: tu akurat odkupiłem, znalazłem gościa co sprzedawał 512gb z przebitką +200zł to wziąłem. Nie żałuje, w locie do USA steamdeck był niezastąpiony

Też lubie grać w gry w nocy, bardzo.


@arinkao: no to kupuj steamdecka, juz nie ma rezerwacji, zamawiasz i wysyłają. podstawowa 64gb wersja to chyba 1900zł
@Rabusek: Ale z drugiej strony mam komputer, monitor fajny i wielki, wygodny fotel, tablet jakby co. Jestem sfiksowana na to i nie używam mobilnych monitorów o ile nie jestem w kuchni, w podróży nigdy. Co jeśli zabawka pójdzie w kąt? Zajawka mi się podoba, zwłaszcza z tymi zajebistymi okularami. Co za faza...
Chyba że jako prezent dla kogoś w domu bo dla siebie to tak średnio. Jestem krótkowidzem, pewnie gówno zobaczyłabym
Jestem krótkowidzem, pewnie gówno zobaczyłabym na tym steamdecku


@arinkao: a ja mam dość mocny astygmatyzm. Pocieszy Cię fakt, że są wymienne soczewki i można sobie wsadzić takie szkła jaką masz wadę

No na pewno musisz sie zastanowić po co Ci to. Dla mnie:
- dodatkowe monitory na wyjazdach (chcialem 2k wydać na mobilny monitor - jeśli oksy sie sprawdzą, to będę miał +2 monitory wirtualne do maca, plus nikt poza mną
@Rabusek: Mam silną anizometropie, jedno oko do śmietnika, drugie do dziennika ;)

no i niestety jestem gadżeciarzem, jak wchodził VR to miałem cardboardy, gear vr, pierwszego questa i tak dalej xD

Ja to samo ale już się nauczyłam odmawiać i zastanawiać 5 razy nad zakupami. Są jednak gadżety które trzeba było sprzedać, w tym okulary VR.

Ja to samo ale już się nauczyłam odmawiać i zastanawiać 5 razy nad zakupami.


@arinkao: w tym roku odpuściłem ajfona pierwszy raz od chyba 8 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

projektor


mam taki z lidla, tani, ale mamy jacuzzi (apropo gadżetów) na działce ROD i chce wlaśnie dokupić projektor. ZIma, ciepła woda, projektor i jakis fajny film, to będzie to
@Rabusek: Gratulacja że odpuściłeś. To dobrze. Lepiej zbierać zawsze kasę na coś większego, liczy się jakość, nie ilość.
Zainteresuj się tym projektorem, do niego podłączysz kompa, laptopa itp. i głośniki, ale nie wchodź na te audiofilskie tagi bo ci wcisną sprzęt za 4k, choć jeśli masz kasę to warto. Mam wielką białą ścianę, usunęliśmy meble i normalnie jak w kinie tylko lepiej, jest wielkie łóżko, leżymy i oglądamy w bardzo dobrej