Wpis z mikrobloga

#perfumy
Mirki, takie pytanie. Czy ktoś z was kupił kiedyś jakiś "premium" szampon z jakiejś highend marki i mógłbym mi powiedzieć, czy jest rzeczywiście jakaś różnica? Bo widzę czasem na notino szmapony za >100-200zł i się zastanawiam, czy nie zaryzywkoać i nie spróbować? Jakie macie odczucia w porównaniu do jakiegoś zwykłego adidasa czy innego head&shoulders?
  • 9
head&shoulders


@Rnck: tym gównem bym psa nie wykąpał.

Kiedyś mnie poniosło i kupiłem droższy z ksratase i co? szampon xd nic nadzwyczajnego. Teraz używam szamponu w kostce od 4 szpaki i jest gituwa. Musisz zobaczyć skład, czy nie ma syfu jak silikon czy SLS.

Tyle, że w pielęgnacji skóry głowy ważna jest jeszcze odżywka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Tyle, że w pielęgnacji skóry głowy ważna jest jeszcze odżywka.
@SlepyBazant: trzeba zaznaczyć, że odżywka do skóry głowy != odżywce do włosów. ;)

@Rnck może mieć znaczenie jeśli były na włosach jakieś specyficzne zabiegi jak prostowanie keratynowe. Niektóre szampony też mniej wypłukują farbę. Ale ogólnie trzeba dobrać szampon do skóry głowy (a niekoniecznie do włosów).

Ale nie używamy head&shoulders na codzien, zlituj się ;)
@RumClapton: Odżywki mają sens jak masz gęste i nieco dłuższe włosy, wtedy przy stosowaniu odżywki będą bardziej nawilżone, gładkie i nie wysuszone. Mając krótsze włosy, odżywka u mnie jest raczej zbędna bo różnicy nie widzę. Natomiast ja mam włosy bardzo gęste i jak tylko trochę urosną to ciężko je rozczesywać i szczotka potrafi utknąć we włosach przy czesaniu, stąd stosując odżywkę, znacznie ułatwia się proces czesania i układania fryzury.