Wpis z mikrobloga

Pary szybko się same wyjaśniają:
-Roksana i Paweł już nie są ze sobą. Paweł przestał się odzywać po powrocie. O szok naprawdę?
-Paulina i Paweł nie wypał. Jeszcze większy szok. W dodatku Paweł kręci z Natalią
-uwaga tego nikt się nie spodziewał Daniel na wakacje z Tai pojechał koleżeńsko by zakończyć związek, ale jednak postanowili być wciąż ze sobą, a wyjaśnienia które złożył Natalii po wyjściu z hotelu, które były tak przekonujące, że sama Natalia zaczela go bronić okazały się być zwykłym blefem.
-Mitoman i Wero nadal udają szczęśliwą zakochana po uszy parę (do momentu kiedy Wero fejm się będzie zgadzał, a później zostawi go bo „on ją okłamał” XD

-Sarcia i Kamil. No właśnie co u nich? Szkoda mi czasu na tych playerów. Od samego początku mówiłam, że Sara udaje i nadal się tego będę trzymać.

-Wiki i Seba jak się ze sobą nie zanudzą na śmierć to będą żyć w ciszy i spokoju

-Sasza i Angelina. Byłam pewna, że wygra tą edycję już wtedy gdy były pogłoski, że chce się zgłosić na casting. Poprawne politycznie w dodatku Ukraina +Białoruś to nie mogło się skończyć inaczej. Jego faktycznie może coś ruszyło, ale z jej strony widzę tylko chęci na fejm

W podsumowaniu sezon jak sezon 99% ludzi którzy tam idą nie są tam po miłość, a fejm, ale najważniejsze, że Grażyny wierzą w to, że ten program pomaga znaleść druga połówkę

Czekam aż sprawdzi się reszta przepowiedni ;D
#loveisland
  • 4
  • Odpowiedz