Wpis z mikrobloga

#perfumy Mireczku, podoba Ci się chwalony ostatnio na tagu Franck Boclet Tobacco? Lubisz Tom Ford Tobacco Vanille, Tobacco Oud? Być może nie ma to żadnego znaczenia, a być może lubisz perfumy z nutą tytoniu. W tym drugim przypadku ten post jest skierowany do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam chętnych na #rozbiorka Perfumer H Tobacco (z refilla) - nie samymi arabami i mainstreamem człowiek żyje...
Potrzebuję deklaracji na 60 ml w cenie 10,0 PLN/ml i zamawiam.
Standardowo: szkło 3,0 PLN (5,10,15,20,30 ml); wysyłka - każda opcja (w przypadku OLX preferowana płatność dzielona).

Przy okazji wrzucam (w komentarzu) #stragan W nawiasie możliwe ilości do odlania. Odlewam na weekendzie (ilość szkieł ograniczona).
ZnUrtem - #perfumy Mireczku, podoba Ci się chwalony ostatnio na tagu Franck Boclet To...

źródło: comment_1665673745NMNY46VfRutlp1Mb7gXlXa.jpg

Pobierz
  • 13
@ZnUrtem:
1. Tom Ford Noir de Noir - 8,0 PLN/ml (50);
2. Tom Ford Tobacco Oud - 11,5 PLN/ml (50);
3. Tom Ford Ombre Leather Parfum - 5,5 PLN/ml (50);
4. Tom Ford Grey Vetiver EDP - 4,5 PLNml (50);
5. Lorenzo Pazzaglia Passion Rose - 10,50 PLN (20);
6. Ermenegildo Zegna Florentine Iris - 8,80 PLN (20);
7. Nishane Fan Your Flames - 6,5 PLN/ml (20);
8. Nishane Hundred Silent
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZnUrtem: z ciekawości, jak oceniasz te nowe zapachy od J. Del Pozo? Sprawdzalem Velvet, zapach spoko ale jak dla mnie bardziej skręca w damska strone
@con987: Mam jej raptem od kilku dni i nie było za dużo czasu, żeby super przetestować ale pozytywnie. Velvet słodki, przypomina w drydownie Instant Crusha czy Baccarata? Suede po pierwszym psiku skojarzył mi się z Eau Sauvage - mocno cytrusowy w otwarciu. Później się uspokaja, robi się taki… ja wiem…. mydlany? Wild Temptation adekwatnie do nazwy - mocny skurczybyk. Ogólnie w tej cenie polecanko.