Wpis z mikrobloga

Niedawno wróciłem z Paryża. I mówię wam, mireczki - można się w mieście zakochać. Mnóstwo zabytków, niesamowita architektura i tyle wspaniałych restauracji!

Najbardziej podobały mi się mosty. I to podejście, że zamiast po prostu zrobić kładkę, to trzeba ją ozdobić, przystroić, dorzucić złota, coś porzeźbić i wtedy może być nie tylko użyteczny, ale i piękny.

Mój ulubiony był most świętego Michała.

#paryz #francja #heheszki
Zielony_Minion - Niedawno wróciłem z Paryża. I mówię wam, mireczki - można się w mieś...

źródło: comment_1665724809DF96jOQZRgveRwQBkWjzi1.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Zielony_Minion co mi się tam podobało to świetne knajpy. Ale nie mówię o restauracjach mówię o knajpach w samym centrum, które dawały cały obiad w przystępnej cenie, równocześnie były w środku pięknie zrobione. Czyli byli smacznie, tanio i przyjemnie.

A ze zwiedzania największe wrażenie zrobił na mnie Wersal co prawda to nie sam Paryż, ale blisko. Takiej ilości bogactwa nigdzie nie widziałam.
Nocny rejs Sekwaną - to jest must have
  • Odpowiedz
@Zielony_Minion mnie knajpy nie urzekły, ale Paryż i w ogóle Francja ma spoko fastfoody wbrew pozorom, można zjeść je w miarę normalnie. Ile byłeś dni? Gdzie byłeś? Byłeś w katakumbach? Ja byłem tydzień i na katakumby nie starczyło czasu :(
  • Odpowiedz
@Zielony_Minion: Najlepsi są bezdomni na materacach, imigranci rozkładający nocny bazar w przejściu na dworcu albo próbujący cię okantować, mieszkańcy nieprzestrzegający czerwonych świateł i udający, że nie znają angielskiego. A to wszystko w połączeniu z wysokimi cenami.

  • Odpowiedz