Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol zawsze dam się nabrać na wykopie na komentowanie - napisze cos może ktoś napisze cos ciekawego.

Nie zamierzam odpisywać osobie przepełnionej nienawiścią + nie mam ochoty na tanie prowokacje - wyrosłem z tego.

Pojdziesz kiedys do pracy to pewnie będziesz miał kontakt z zasadami, które nie zawsze muszą być spisane, a do których się stosuje. Ot taki niuans.

PS.
Ale zakładam że czyimś kolegą ogólnie jestes?

Mimo wszystko pozdrawiam i miłej
@winningblue: Ale po co kłamiesz i piszesz bzdury? Płaci ci ktoś chociaż za to? To, że sobie coś ubzdurałeś w głowie nie znaczy, że każdy ma do tych twoich gównianych rad się stosować. Żyj sobie jak chcesz ale nie uzurpuj sobie prawa do mówienia innym co mają robić. Założysz kiedyś własną firmę i będziesz zatrudniał ludzi lub będziesz w końcu zajmował kierownicze stanowisko to będziesz mógł spełniać się jako faszysta. Do
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol o instrukcjach BHP słyszałeś czy nie? Wymagania do instrukcji są opisane w rozporządzeniu. Zdradzę Ci sekret ze na pewno znajdują się tam (w takiej instrukcji) informacje o tym w jaki sposób odpowiednio oznakować teren na którym wykonuje się prace.

Mam nadzieję ze w przyszłości w swoim życiu zawodowym znajde tyle spokoju i wyrozumiałości zeby tłumaczyć to pracownikom tak ja Tobie teraz.

Pozdrawiam
Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 24 sierpnia 2006r. W sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu niektórych prac z zakresu gospodarki leśnej
Na podstawie art. 237(15) paragraf 2 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. - Kodeks Pracy (Dz. U. z 1998r. NR 21, poz. 94, z późn. zm.) Zarządza się co następuje.

Rozdział 1. Przepisy Ogólne - paragraf 11:
Jeżeli na danym obszarze prowadzone są pracę mogące stanowić zagrożenie dla osób postronnych,
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol
Oczywiście, że nie. Takie przepisy są ustanawiane przez Unię Europejską (jezeli dany kraj jest w Unii Europejskiej) lub przez kraj w którym ma dany przepis obowiązywać, no ale to wiesz.
Liczę na to że to tylko jakaś wkrętka dlatego nie będę dalej szukał chociaz dając z siebie 3% znalazlem czeski dokument to potwierdzający (to o czym piszę i po części to regulujacy).

BHP po czesku to BOPZ, wycinkę drzew wpisz sobie