Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chcę kupić antene TV #dvbt2, którą dam na strych pod dachem skośnym z blachodachówki, bedzie to działać w ogóle? I co mam kupić bo jak wchodzę na sklepy z antenami to tam chyba trzeba mieć doktorat z tego gówna żeby coś wybrać. Mam ze strychu dwa kable na parter puszczone. Montaż na zewnątrz nie wchodzi w grę, nie będę se wstydu na dzielni robił. #telewizja #antena #elektronika #rtv
  • 11
@CantRest: Na pewno nie nastawiałbym się tak, że anteny zewnętrznej "na pewno nie". Fizyki nie oszukasz, nieraz wystarczy jakaś antena wewnętrzna, ale nie zawsze.

Na marginesie i półżartem…

Montaż na zewnątrz nie wchodzi w grę, nie będę se wstydu na dzielni robił

Moim zdaniem większy wstyd mieć u siebie zacinającą się telewizję niż "kawałek druta na dachu".
A może chodzi o abonament RTV? ;)
@CantRest: to próbuj, ale nie z żadną siatkową (w ogromnej większości one są produkowane przez rzemieślników, nie trzymają żadnych parametrów i ich działanie to jest zwykle loteria), tylko z normalną anteną typu Yagi, jak z obrazka. Czy dokłądnie taka, czy większa, czy mniejsza, ze wzmacniaczem czy bez - tego ci nie napiszę, do tego trzeba wiedzieć, jakie są u Ciebie warunki odbioru. Jak odbierają twoi sąsiedzi? Czy jeśli w gniazdo antenowe
Jarek_P - @CantRest: to próbuj, ale nie z żadną siatkową (w ogromnej większości one s...

źródło: comment_1666018544vV3cMC1T9l8dk11fHi2kNQ.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: wszyscy sąsiedzi mają jakieś "polsaty" itp, ja tego nie chce. Teraz mam antenę pokojową i jak ją dam maks wysoko to odbiera całkiem spoko.