Wpis z mikrobloga

@lubielizacosy: Od kiedy prawo do użytkowania infrastruktury (nie wspominając o swobodach obywatelskich xd) jest nadawane na podstawie zapłaconych podatków? Lepiej trzymaj dzieci w domu bo aktywnie nie dokładały się do tego chodnika( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego większość rowerzystów ma samochód (oni nawet tego nie sprawdzają). Już pomijając fakt że płaci podatki, i to spore za rower, części czy nawet ekstra jedzenie (fizyka energia do napędu roweru
@lubielizacosy: O co ci chodzi? Ja tam mogę jechać na środku, na każdym skrzyżowaniu, gdzie są skręty w prawo i w lewo, a tam są dosłownie dwa takie skrzyżowania w ciągu 40 metrów. I chciałem zjechać do Kauflanda, ale ten dzban zdecydował się na wyprzedzanie.

Art. 16 PoRD

7.
Na skrzyżowaniu i bezpośrednio przed nim kierujący rowerem, motorowerem lub motocyklem może poruszać się środkiem pasa ruchu, jeśli pas ten umożliwia opuszczenie
@El_Duderino: Przy okazji niezła patologia infry rowerowej. Przejazd kończący się na chodniku, z lewej jakiś zdezelowany chodnik oznaczony znakiem po lewej stronie jako CPR (za wąski, ale co tam), bez możliwości wjazdu na niego (no chyba że przez ten przejazd rowerowy?) No ale w sumie zakaz skrętu który nie obowiązuje rowerzystów sugeruje że ktoś jednak założył że rowery jadą tu ulicą. (°°
dybligliniaczek - @El_Duderino: Przy okazji niezła patologia infry rowerowej. Przejaz...

źródło: comment_1666170371s1p1lhEEz9fkLfayGLB2V8.jpg

Pobierz