Wpis z mikrobloga

@ogkush: no to #!$%@? burgerownie masz w mieście skoro po zjedzeniu w nich burgerów możesz powiedzieć, że w McDonald's jest lepiej. Nic z niego nie cieknie i się nie rozpada, bo to są biedackie burgery, gdzie nie ma ani składników, ani smaku. Jadłem drwala i najintensywniejsza w smaku w nim, była sałata.

@mrmydlo: no ja na przykład mogę zjeść najpodlejszego kebaba i jest mi ok, ale zjem cokolwiek w McDonald's,
dlatego maczek jest idealny i mowie to jako osoba bedaca w kazdej burgerowni w miescie, nic sie nie rozpada, nie z niego nie cieknie, zawsze smaczny, idealne rozmiary i na pewno sie nie zatrujesz.

@ogkush: Potwierdzam, o maczku panuje jakiś mit, że to największy syf jaki istnieje, ale jak się weźmie te ich burgery premium to naprawdę można się smacznie najeść, nie #!$%@?ć i jeszcze masz pewność, że gdzie nie pojedziesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SaintWykopek: burger z maka smakuje jak gówno i tak samo się po nim czuję XD ale fakt naotwieralo się tych hipsterskich burgerowni tylko mało która zna się na gotowaniu i faktycznie w maku jest #!$%@? ale stabilnie( )