Wpis z mikrobloga

100% polakow jest ruchanych przez rząd


@sramnawas: akurat się z Tobą nie zgodzę, staruchy z 14 emeryturką, ludzie z bachorami ciągnący 500 plus i bezrobotna patologia nie jest ruchanych, raczej oni ruchają razem z pisem
  • Odpowiedz
@PonuryKos123:
Te przyczyny molestowania to jakis absurd XD Ci idioci poważny problem obniżają do rangi zaczepienia kogos na ulicy XD

Przygladniesz się dziewczynie, pójdziesz kawałek za nią(bo za 1 razem wydygasz) zaglądasz do niej mowiac jej że ładnie wyglada i zaprosisz ją na kawę - odmówi - dalej z nią będziesz rozmawiał i znowu zaproponujesz kawę - zgodzi się - pożegnasz się mówiąc to widzimy się laska o 19.

Tym zachowaniem
  • Odpowiedz
@Aokx stary dobry wykop, nic się nie zmienia. O taki właśnie nic nie robiłem. Gdzie oczywiste rzeczy są podważane, kwestionowane i wmawia nam się że jest na odwrót. Że tak naprawdę to biały hetero facet jest najbardziej uciśnioną grupą społeczną i że każda laska marzy o wielkiej kutandze czada. Nawet jak ma męża od 10 lat.

Ten portal jest jak dom luster. Portal do alternatywnej rzeczywistości. Gdzie jest matriarchat, najwyższe stanowiska piastują
  • Odpowiedz
kobiet i mężczyzn może spotkać wiele złego , ofiary to ofiary bez względu na płeć.


@solo_living_yolo: kobiety i mężczyzn może spotkać wiele złego tego samego oraz dodatkowo jeszcze kobiety molestowane i gwałcone, to nie jest równe :)
  • Odpowiedz
@Aokx: tutaj chyba chodzi o to, że był świadkiem tego jak ktoś był molestowany
Tak jak 90% ludzi było świadkiem osoby która się biła po pijaku
  • Odpowiedz
@brednyk: nie jest uprzywilejowana , mężczyźni są silniejsi fizycznie od kobiet , tylko że faceta może zgwałcić też facet , zresztą kobietę kobieta też , a biseksualizm u kobiet jest równie popularny co u mężczyzn. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aokx: ale wy jesteście #!$%@?, wszyscy 1700 plusujacych xD naprawdę to nie jest trudne być molestowanym w ciągu całego swojego życia. Ekshibicjonista zboczeniec w parku, nauczyciel WF-u co lubi sobie pomacać, szef co dotyka w dziwnym miejscu, itd. itp.
  • Odpowiedz
@brednyk: kobiety są różne , miałem dwie takie jedna gorąca kocica druga szara myszka i startowały do mnie z łapami , no ale parę tych kobiet w moim życiu było rozsądne też się zdażały , obecnie od niedawna jest kolejna na razie randkujemy, ona ma 21 ja 34 lata pożyjemy zobaczymy , nadal takie kobiety łatwo rozpoznać po zachowaniu a w dłuższej relacji gówno na wierzch zawsze wypłynie. Z nożem czy
  • Odpowiedz