Wpis z mikrobloga

Hej mireczki,

Ciekawy jestem czy bylibyście zainteresowani #ama z ludźmi z organizacji charytatywnej zajmującej się ewakuacją osób zagrożonych linią frontu i pomocą humanitarną dla ludzi będących w pobliżu działań wojennych. Zespół dociera do miejsc, do których inne organizacje charytatywne nie chcą docierać.

Ja chętnie posłużył bym za tłumacza, a na pytania mogłyby odpowiadać albo osoba organizująca logistykę, albo/i wolontariusz będący na wschodzie Ukrainy.

Dajcie znać plusami, czy jesteście zainteresowani i ew. dajcie znać kogo wołać na znalezisko. Ze względu na trudne warunki (nie jest tak łatwo tam o stabilne połączenie internetowe) organizacja może mi zająć trochę czasu.

#ukraina #wojna #fundacja #ewakuacjaboners (nie bijcie za ten tag :P)
wykopovy - Hej mireczki,

Ciekawy jestem czy bylibyście zainteresowani #ama z ludźm...

źródło: comment_1666175098haGCSVKGnpDjYjzemGAwQX.jpg

Pobierz
  • 18
@hejkat: @wykopovy: proponuję zamiast się brandzlować i deprecjonować inne organizacje nie robić wokół nich rozgłosu - nie służy to ich bezpieczeństwu. Spotkajmy się po zakończeniu wojny i chętnie zrobię AMA razem z tobą z pewnych powodów :)
Nie chcę w żaden sposób negować działań, ale może póki co szerszy medialny rozgłos mógłby zaszkodzić. Niech w AMA padnie jakaś informacja nt. miejsca/ daty i jakiś **uj doda sobie 1+1, dostanie dane jednego ze społeczników. Mogę się mylić, ale myślę (aczkolwiek mam taką nadzieję), że na froncie lokalnym ludzie wiedzą jakim organizacjom ufać? Gdzie szukać pomocy.
Ciekawy jestem czy bylibyście zainteresowani #ama z ludźmi z organizacji charytatywnej zajmującej się ewakuacją osób zagrożonych linią frontu i pomocą humanitarną dla ludzi będących w pobliżu działań wojennych.


@wykopovy: na pewno bardziej, niż takimi sponsorowanymi przez (hatfu) orlen z ich utrzymankami. Czegoś takiego jak się tutaj dziś #!$%@?ło, to jeszcze nie widziałem. AMA #!$%@? z odpowiedziami na pięć wygodnych pytań. Takie ama, to można zrobić żonie jak się #!$%@? po nocy
Dzięki za zainteresowanie, przedyskutujemy organizację takiej sesji i gdy będzie decyzja, że ją organizujemy, to poinformuję zainteresowanych.

@hejkat: Hej, dzięki za komentarz. Tu popełniłem błąd, za który przepraszam. W ich orginalnej wersji ma to zdanie inny wydźwięk: "do których większość innych organizacji charytatywnych nie dociera lub nie chce docierać." Warto będzie ich dopytać o szczegóły. Jak najbardziej nie jest to żadna konkurencja, im więcej ludzi i organizacji wykonuje tę ciężką pracę