Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może, czy Tejkfiut był diagnozowany pod kątem "kompleksu Don Kasjo"? Bo go ostatnio trochę odkleiło. Najpierw nazywa ludzi dążących Kasjusza sympatią "upośledzonymi szczurami", a później ciśnie po samym Kasjuszu. Tejkfiut już Ci wytłumaczę, czemu ludzi lubią Kasjusza - jest zabawny. Nie każdy bierze za mędrców jakichś typów z internetu, niektórzy patrzą na to wszystko z dystansem. Wiem, że Ciebie i Mlekołaka, bolą wasze pseudonimy nadane przez Kasjusza i teraz próbujecie dyskredytować ludzi ich używających, ale już nic z tym nie zrobicie, no chyba że do końca życia będziecie blokować wszystkich co napiszą cokolwiek nieprzychylnego w waszym kierunku na twitterze. A ponoć jesteście przeciwnikami cenzury i zwolennikami wolności słowa, hipokryci.
#famemma #wardega #polskiyoutube
D.....8 - Wie ktoś może, czy Tejkfiut był diagnozowany pod kątem "kompleksu Don Kasjo...
  • 20
@DEJW88: ogólnie nazywanie sympatyków Kasjusza "upośledzonymi", albo porównywaniem ich do debili jest zwykłym zabiegiem erystycznym w dyskusji. Boxdil czy Takefiut wiedzą, że samo nazywane go "Don Kasią", "farmazonem" czy "idiotą" może nie wystarczyć, więc starają się wytworzyć pogląd "lubisz i wierzysz Don Kasjo? Jesteś takim samym kretynem jak on". To ma właśnie jeszcze mocniej zniechęcać do jakiegokolwiek sympatyzowania z nim.
@DEJW88: a fani mlekołaka czy takefuna czy nawet boxdela to co jakaś elita internetu po harvardzie XD Ich problem nawet jest gorszy, bo wydaje im się, że jak oglądają jakiegoś boxdela są wielce inteligentni i czuja się kimś lepszym od ludzi co oglądają patusów, a prawda jest taka, że każda osoba, która znam co coś osiągnęła w życiu to po robocie ogląda największą patologie czy to magical czy to konon czy
@DEJW88: ale ich boli tych influencerkow, że jest jakaś grupa, która nie traktuje ich jak Bogów xD.

Odnośnie fanów Kasjusza to też xD. Swoją drogą kto jest fanem Krula? Większość osób kuma, że to golas i słup medialny Prime, po prostu bawi ich to jak bierze tych potężnych influ do błota, żeby razem z nim się w nim taplali.

Niech potężni influencerzy zdadzą wreszcie sobie sprawę, że społeczeństwo ma do nich
@iPawen: Śmieszyły mnie jego przepychanki słowne z Najmanem, z Boxdelem, czy chociażby jak podkręcał Denisa Załęckiego ostatnio na wywiadzie. Jest śmieszny, może to jest lepsze określenie. Nadal to zabawniejsze niż robienie "małpki" za donejta, ruchanie komuś matki, czy pierdzenie przed monitorem. Tak jak pisałem - mam do tego dystans, jeśli chce oglądnąć coś na serio to sięgam po treści popularnonaukowe lub po jakikolwiek bardziej ambitny kontent.
@niezdiagnozowany: Niektórzy ludzie nie rozumieją, że takie postacie jak Kasjo, Muranski i im podobne, #!$%@?ące się realnym, bądź udawanym "odklejeniem" nie są brane na poważnie, że na nie patrzy się z przymróżeniem oka, ale lepiej budować poczucie elitarności, wyższości swojej widowni ośmieszając inną, samemu robiąc "małpki" na streamach, życząc matkom śmierci i cisnąć się po matkach.
@Takeyourwarlock: Nie ma. Tak jak pisałem, ludzie sympatyzują z Kasjo właśnie ze względu na jego głupotę, po prostu część ludzi to bawi, nie każdy szuka poważnych, merytorycznych treści, szczególnie wśród influencerów xD To, że Kasjusz nie jest krasomówcą, to wiadomo nie od dziś. A tak poza tym, to trochę kiepsko wyzywać czyjąś widownię od upośledzonych, samemu mając najbardziej upośledzony fanbase xD

Na samym końcu też sprytnie zmanipulował, bo Kasjusz nie mówił
@DEJW88: No co kto lubi, dla mnie jest męczący w #!$%@?, bo ma aparycję troglodyty i tak też się zachowuje, uga buga Krul Kasjo, masz kompleks Kasjo XD I generalnie wszystkich jego fanów postrzegam tak samo. Można umieć zrobić dymy i przy okazji mieć cokolwiek we łbie, troglodyci mnie nie bawią
@DEJW88: XD nie to, żebym był jakimś sympatykiem Kasja, ale na konfie CS siedział ze skuliną #!$%@?ą jak mu kasjo wygarniał. Wieczna beka z tego przydupasa mlekołaka.