Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Kocham #perfumy JOOP! Homme, Różowa nie cierpi. Właśnie zadzwoniła że przed wyjściem do pracy zbiła (pełen) flakon i niestety nie miała czasu posprzątać (°°

No to teraz to już chyba będzie musiała je polubić. Bo zbiła je na drewnianych* panelach ()

#niewiemjaktootagowac

*Drownopodobne - budżetowa Ikea
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Captcha-- jeśli tak było to oprócz komory gazowej bedziesz miał jeszcze zniszczone panele ¯\(ツ)/¯

@Alex_mski: ojtam ojtam to się zateguje, podobno cześć zebrała ręcznikiem, ale ten i tak zostawila na panalech. Skarb nie kobieta ( ʖ̯)
Kocham #perfumy JOOP! Homme


@Captcha--: To jedyny zapach (z używanych kiedykolwiek przeze mnie), od którego zawsze bolała mnie głowa. Nie wiem co w sobie ma, ale musiałem wyrzucić flakon ¯\_(ツ)_/¯ Robiło mi się autentycznie słabo po jego użyciu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Captcha--: 19:15, jaki status?

@Royalekk: Otwieram drzwi. Projekcja jest zabójcza. Cale mieszkanie pachnie wanilia i taka dziwną sztuczna? słodkością, przed dokładnym wywietrzeniem czułem się jak w saunie w której ktoś na gorący kamień wylał te perfumy, zapach atakował nos, każdy por skóry, naprawdę dziwne uczucie. Po godzinnym wietrzeniu i 3 krotnym myciu panali projekcja jest dużo mniejsza, mniej słodka, bardziej wanilia i może puder? No i zapach trzyma się tylko