Wpis z mikrobloga

@Axelio: pozwolę sobie zacytować swój komentarz nt. tego filmu:

1. fragment "w ogóle nie chce się tłumaczyć" - wycięto cały fragment uzasadnienia dlaczego pytanie dziennikarza dotyczące nieokreślonych faktur mających udowodnić, że nie wyprowadza pieniędzy na lewo jest z dupy. Owsiak powiedział tam "nie sprzedaję broni do Syrii, mam wam pokazać faktury, że nie sprzedaję broni do Syrii?".

2. "wyrzuca z konferencji" - z konferencji został wyrzucony dziennikarz, który władował się z
@rineo: Mi wystarczy informacja, że Owsiak ma powiązania z ITI. A o charakter dziennikarstwa ze stronniczej, pisowskiej TV Republika też mogę coś napisać. Ale przynajmniej próbują dociekać prawdy, w przeciwieństwie do innych mediów głównego nurtu.
@studbazer: To pomyśl ile milionów wydaje TVP na transmisje telewizyjne (oni już w listopadzie przygotowują studio! a finał dopiero w styczniu) oraz ile wydają na imprezy WOŚP-owe gminy z twoich (naszych) podatków w różnych miejscowościach. Gdyby to podliczyć to okazałoby się ile milionów jest marnowanych.
Mi wystarczy informacja, że Owsiak ma powiązania z ITI


@Axelio: zawarta w materiale wideo, którego pierwsza połowa nie ma nic wspólnego z prawdą. Powiązania Owsiaka z ITI są takie, że owsiaktv nadaje na platformie n, poza tym nie mają ze sobą nic wspólnego. Tzn. Owsiak ma z ITI tyle samo wspólnego co Discovery

Ale przynajmniej próbują dociekać prawdy


Może w innych tematach, bo w temacie WOŚP zdecydowanie nie, czego ten zmanipulowany
@rineo:

takie, że owsiaktv nadaje na platformie n


Dobra, widzę, że nie mamy o czym gadać. O.TV nie istnieje od 2011 roku, a platforma n weszła w fuzję z Cyfrą+. Reszty bzdetów nie będę czytał, skoro nie masz o tym zielonego pojęcia.
@Axelio: tak, bo zmiana nazwy owsiaktv w owsiaknet jest taka istotna :)

Reszty bzdetów nie będę czytał, skoro nie masz o tym zielonego pojęcia.


Jestem tylko od prawie dekady związany z WOŚP więc nie mam pojęcia o czym mówię, za to telewizja puszczająca zmanipulowany materiał jest taka wiarygodna :D

To chyba tyle jeśli idzie o rzekomą "chęć szukania prawdy" :>
Jestem tylko od prawie dekady związany z WOŚP więc nie mam pojęcia o czym mówię, za to telewizja puszczająca zmanipulowany materiał jest taka wiarygodna :D


@rineo: Jesteś tak wiarygodny, że twoją wiarygodnością spokojnie mogę podetrzeć swoje dupsko.

@Axelio: Też nie ufam Owsiakowi i jego szopce. Dziwne, że wolontariusze nie wspomną o tym, że woodstock jest organizowany za zbiórkę.
Jesteś tak wiarygodny, że twoją wiarygodnością spokojnie mogę podetrzeć swoje dupsko.


@Ural-Z-S100: spoko, w końcu telewizja puszczająca zmanipulowane materiały jest wiarygodna jeśli tylko publikuje to, co ci pasuje do z góry założonej tezy. Na szczęście są publicznie dostępne sprawozdania finansowe, z których można się dowiedzieć np....

Dziwne, że wolontariusze nie wspomną o tym, że woodstock jest organizowany za zbiórkę.


... że albo kłamiesz celowo albo nigdy nie zajrzałeś do sprawozdania więc
@rineo: Jakie to piękne, że nawet w sprawozdaniu nie wstawia się nazwy "Woodstock" :). Idź pan w #!$%@? z takim sprawozdaniem skoro ładnie się to zamienia na tzw. działalność propagatorską ;).
Jakie to piękne, że nawet w sprawozdaniu nie wstawia się nazwy "Woodstock" :)


@Ural-Z-S100: no i? To, że Woodstock jest organizowany przez WOŚP nie jest przecież żadną tajemnicą.

Idź pan w #!$%@? z takim sprawozdaniem skoro ładnie się to zamienia na tzw. działalność propagatorską ;).


W tej pozycji zawiera się nie tylko Woodstock, ale też warszawski Finał, normalne koszty reklamowe (ulotki, plakaty itd.), a także koszty związane z działalnością pożytku publicznego