Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? oglądanie tych płaczących rosyjskich matek.
Wysyłają ci syna na wojnę i zero pomyślenia/ zastanowienia się czy to ma jakiś sens. Czy was nie oszukują.
Domyślam się że rosjanie na codzień nie ufają swojej władzy jeśli chodzi o np wydawanie publicznych pieniędzy ale wojna i poświęcenie życia własnych dzieci? A #!$%@? co tam będę się interesować i protestować xD Powodzenia synek.

Nie wiem czy oni nie mogą spojrzeć na mapy i zastanowić się nad sensem wojny jak po paru dniach widzieli że ich wojska były pod kijowem? Czy to naprawdę ukraina była dla nich zagrożeniem?
Jak ich mózgi nie zawieszają się jak widzą że w trakcie wojny z innym państwem ich kraj anektuje sobie obwody których nawet nie kontroluje w całości xD

Nie rozumiem tych ludzi. Nie wyobrażam sobie że mnie wzięli siłowo do wojska a moja mama powiedziała "no spoko" i mi machała na pożegnanie. Chociaż może niech wypowie się ktoś kto ma np rodziców otumanionych propagandą PiSu czy ma takie samo wrażenie u siebie czy jednak widzi jak propaganda potrafi zjeść mózg i ludzie potrafią oddać się władzy.

#ukraina #rosja
Pobierz Kantar - Ale mnie #!$%@? oglądanie tych płaczących rosyjskich matek.
Wysyłają ci syn...
źródło: comment_16665337099tpba2AfNhWWBcmXqB3MZu.jpg
  • 9
@m_ney: to przykład. Nie chciało mi się szukać scenek z Moskwy itd.

Plus przecież nie grozi ci 20 lat łagru za odmówienie wywiadu telewizji i płakanie do kamery itd
Zawsze ludzie podają ten argument, że przecież oni nie mogą nic innego powiedzieć do kamery. No spoko ale mogą powiedzieć "odmawiamy wywiadu pozwólcie nam cierpieć".

Tu tak nie zrobiła więc można założyć że wierzy w słuszność sprawny. Teraz z resztą to dla
@m_ney: ale czego by nie puścili. Ja piszę tu o tych rosyjskich matkach które oddają życie synów bez protestów.
Żadnych masowych protestów matek nie ma.

Tak zgadzam się żę w rosija 1 nie puścili by negatywnych opinii jakieś matki, ale nie wiem co to ma do tematu.
@Kantar: te matki są przecież święcie przekonane że syn poszedł w słusznej sprawie, walczy z banderowcami a azowcy jedzą dzieci. To nie z winy putina ruscy giną tylko przez nato które dozbraja ukraińców z nienawiści do Rosji.
@Kantar: wiesz - jak poszukasz to i w polsce znajdziesz proputinowskich zjebów co to chwalą wszystko co robi putin bo dobrze, bo to jest putin

myślę że w rosji jeszcze łatwiej znaleźć takich zmanipulowanych zjebów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kantar: andromeda wrzuciła tłumaczenie filmiku z rodzinką zmarłego na wojnie typa. Oni mają tak wyzarte mózgi, że nawet kolejnego dzieciaka chcieli na wojnę wysłać. Niech się #!$%@?ą i giną dalej szkoda na nich czasu. Pisowcom też mózg wyżera propaganda, ale to nie ta skala porównawcza w ich #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@CzarnyOwiec: też znam, mam nawet w rodzinie takiego.

najśmieszniejsze że on nie zna rosyjskiego, nigdy w rosji nie byli ale putin dobry bo dobry i rozja strong.

jak ostatnio na wakacjach spotkałem rosjan to oni albo nie chcieli o tym gadać albo wypowiadali się dość krytycznie