Wpis z mikrobloga

@Mehgods: kolejny scam coin za nam. może kiedyś wykopki zrozumieją, że te shitcoiny się tworzy tylko po to żeby na was zarobic, kązdy kolejny ma inną historię okradania ludzi, czy to wcześniejsze wydobycie 5% coinów czy podstawione poole, czy brak oficjalnego walleta.... spróbujcie zrozumieć, że nic poza btc i ltc nie przeżyje próby czasu.

#kryptowaluty #lennycoin #bitcoin #scamcoin
  • 27
@BluRaf: tak. jeden pool miał 77% mocy obliczeniowej a frajerzy widząc to dalej tam kopali XD NIE SCAMCOIN XD jakim ignorantem trzeba być żeby wspierać pool mający ponad ponad 40% mocy całej sieci? trzeba być kretynem i nie znać nawet podstaw działania kryptowalut.

@saatur: blockchain #dogecoin waży obecnie 1.6GB. po MIESIĄCU waży 15% tego ile BTC waży po 4latach, i jego rozmiar rośnie coraz szybciej. serio? myślisz, że ktoś bedzie
@odyseusz666: nie napinaj się i rób swoje, na shitcoinach zarobić początkowo. Inwestowanie w nie długoterminowo to pomyłka w kazdym przypadku poza zostawieniem dosłownie kilku symbolicznych. Opieranie inwestycji na długoterminowym kiszeniu dużych ilości tych coinów to słaba opcja.
@D3lt4: od jakiegoś czasu próbuję wytłumaczyć im, że na shitcoinach jest za duże ryzyko, że ktoś zaraz wyrucha całą społeczność. ludzie patrzą O BTC SPADA! fajnie. a niech sobie ktoś spojrzy na ceny: 28dni temu, 282 dni temu, 283dni temu, 28*4.... co miesiąc jest blisko 40% droższy. na tym powinien skupić się wykop i polska społeczność kryptowalut. jeśli pomysł CC się powiedzie na skalę światową to właśnie polska będzie miała duże
@D3lt4: W sumie taka prawda jest. Kiedyś poza BTC nie było nic innego. A pamiętacie, co jeszcze 2 lata temu, albo rok temu pisali o BTC? Miało upaść. A teraz, faktycznie, mamy prawdziwy zalew tych gównianych walut - ale też nikt, ale to dosłownie nikt nie wie, co się będzie z nimi działo za np. pół roku.
@odyseusz666: daj spokój. pamiętasz co jeszcze nie tak dawno temu pisali o bitcoinie? albo litecoinie? "a twoj argument "myslisz, że ktoś bedzie trzymał dziesiątki TB na dysku żeby trzymać DOGE?" jest bez sensu - bo pewnie, bedzie trzymal, jesli w przyszlosci ma szanse na tym zarobic.
@odyseusz666: No w sumie kopie doge bo na LTC jedna karta to za mało i sie nie opłaca ale kopałem LTC i w tym celu właśnie ją kupiłem. Ale trudność dość wzrosła. A na shitach już mi sie karta pare razy zwróciła wiec :)
@saatur: nie mowie zeby w ogole nie kopac, bo trzeba wiedziec co robic, płacze takiego Mehgodsa ze mu wyprali portfel na poolu... wcale bym sie nie zdziwil jakby ktos za pare dni odkryl ze ten pool majac 77% mocy calej sieci byl w stanie wykonac double spending albo celowo obnizal trudnosc lennego zeby potem nagle przy niskiej trudnosci wykopac wiecej, moje doge sa automatycznie przeliczane na ltc, wiec nawet ich nie