Wpis z mikrobloga

@senrix nie chce mi się dokładnie przeglądać ale widzę że przynajmniej 3 strony trzeba przenieść główna, stronę pojedynczej aktualności i te co jest po lewej, kontrakt itp? Ile tych stron jest
Może tak, chcę mieć osobno panel boczny z lewej, header osobno bo tam panel ze skrótami newsów, pole na artykułu czy strony i na samym dole stopka. Najlepiej gdyby się dało panel boczny i panel aktualności z poziomu panelu admina zarządzać.
być może, ale dostałem stronę pod opiekę i wolę zachować klasykę.

bardzo sluszna decyzja.

Ci co kumają temat nie chcą się zajmować bo przez lata stronę prowadzili.


@senrix: rozumiem, u mnie tez srednio z czasem teraz tez na takie projekty, zwlaszcza ze K&M raczej mnie nie porwalo :) moze pojdz w strone generatora statycznych stron w typie hugo - imo latwiej bedzie ta strukture odbic, a na stronie pewnie tak wiele
@senrix: czasy, kiedy nie było w CSS czegoś takiego, jak border-radius, który obecnie zajmuje się zaokrąglaniem brzegów. Kiedyś używało się do tego Javascriptu, a właściwie to chyba jQuery. A jeszcze wcześniej budowało się w samym HTML tabelkę 9x9, środkowy kafelek wypełniało się treścią, a pozostałe okalające odpowiednio obrazkami z ramką. Oldschool.

A sprajty działały na zasadzie: żeby nie ładować wszystkich obrazków osobno, wszystko wrzucało się do jednego obrazka, który był