Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to prawda że kobiety zawsze szukają "większego" faceta bo chcą się czuć przy nim kobieco? Jako większego nie mam na myśli wzrostu ale napakowaną lub misiowatą sylwetkę. Do takiego wniosku doszedłem po rozmowie z siostrą która stwierdziła że muszę chodzić na siłownię i przybrać na wadze bo kobiety nie lubią takich chudzinek bo same wtedy czują się zbyt duże i mniej kobiece. To by tłumaczyło moje niepowodzenie w randkowaniu bo jak byłem młodszy (w szkole średniej) to miałem 2 dziewczyny i nie narzekałem na brak powodzenia. A później jak skończyłem 20+ to sytuacja uległa zmianie bo starsze dziewczyny szukają bardziej "męskich" kolesi a ja dalej wyglądam jak licealista mimo że wzrost raczej ok bo 185. Czyli jedyne wyjście dla mnie to dieta i siłownia? A co jak nie uda mi się przybrać bo generalnie nie mam skłonności do tycia i mogę jeść codziennie po 3 kebaby a waga ani drgnie? W sterydy nie mam zamiaru się pchać bo jednak na zdrowiu mi bardziej zależy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #zwiazki #podryw #randki #pytanie #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635819d13b80a09eaab18608
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy kto mówi że je dużo i nie może przybrać na masie tak naprawdę je za mało i tyle :D. Zresztą chyba normalne ,że na początek patrzymy na kogoś przez pryzmat wyglądu bo to pierwsze co zauważamy. I jak ktoś o siebie dba to zainteresuje się nim więcej osób płci przeciwnej, niż dajmy na to piwniczakiem 1.8m 60 kg. Taki cykl życia ;F
UrodzajnaEskimoska: tak to prawda, to sie nazywa dymorfizm plciowy. Faceci tez wola nieco mniejsze od nich kobiety, lepiej sie wtedy seks uprawia.

Jest to szeroko opisane w badaniach naukowyuch (profesjonalnych). Byly tez setki badan na uczelniach, gdzie mierzono obwody par i zawsze byla taka zaleznosc.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, kobiety preferują wyższych i bardziej umięśnionych facetów. Niestety ale wygląd odgrywa dla nich pierwszorzędną rolę.

Nie tak jak w przypadku mężczyzn, że chłop jest skłonny zakochać się w typiarze z tej samej, bądź niższej ligi.
Kobiety są do tego niezdolne. Przykro mi.

Im wcześniej to zrozumiesz, tym lepiej.

Albo ogarniesz wygląd, albo zawsze będziesz narzekał na trudności w znalezieniu jakiejkolwiek relacji. Przykro mi.