Wpis z mikrobloga

@Nieuk0192: Ja na PO. Święci nie są, ale to jest znowu mniejsze zło i mają największe szanse na wygraną (sondaże już pokazują). Żyło mi się za ich rządów najlepiej, zarabiając mniej było mnie stać na więcej. Poradzili sobie ze światowym kryzysem i złotówka się umacniała. Ich największa afera to pikuś przy każdej aferze PiSu za grube miliony.


@BornToDie69: Obecne KO ma niewiele wspólnego z ówczesną PO i to niestety, bo
Ja na PO.


@BornToDie69: PO jest odpowiedzialne za ponowne dojście PiS do władzy. Zamiast się z nimi rozprawić, to pozostawili ich na powierzchni. A mogli #!$%@?ć im za sprawę Barbary Blidy. Skasować wąsika i kamińskiego, rozprawić się z odpowiedzialnymi za Smoleńsk. Ale Tuskowi się marzył system dwupartyjny i myślał, że PiS będzie grać na jego zasadach.
@BornToDie69: ogólnie to sranie w banie, ludzie mają pamięć złotej rybki i nie pamiętają jak PO sprzedawało Polskie spółki czy tereny za granicę, co również teraz skutkuje wysokimi cenami bo narzucają ją nam obce kraje jak np. Francja
I pis i po do #!$%@? ale nie ma żadnej innej dobrej alternatywy, w tym kraju z góry narzucony jest lvl hard w życie
@Nieuk0192:

na PO
zobaczyli już, że ludzie łatwo przerzucają się na inną partię, więc będą musieli zrobić coś dobrego.
Nie odważą się zalegalizować aborcji, eutanazji, ślubów homo. Może wprowadzą jakieś delikatne kompromisy tylko. Może zaczną przebąkiwać o legalizacjach na następnych kadencjach, ale wtedy wrócimy do pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BornToDie69 mam to samo. Ale boje się, że jak PO zobaczyło jak pis okrada ludzi bez hamulców i yo działa to sami będą mieć afery większe od słynnych ośmiorniczek. Noestety taaka jest prawda, że noe ma na kogo głosować.
@Nieuk0192: Masz do wyboru- największa partia po pis czyli KO- PO- żeby zdobyli większość.
Druga opcja to głosowanie na Konfederację szczególnie kiedy Memcen przejął stery- jako jedyna partia ma jakiś program gospodarczy ale to katolickie oszołomy.
@Nieuk0192: Tak serio to chyba powinna wejść ustawa o rozliczeniu z niegospodarności polityków, którzy świadomie narazili kraj na starty gospodarcze lub kierowali się dobrem swojego portfela, a na początek każdy z obecnych polityków i rodziny do 3 pokolenia powinny mieć zakaz jakiejkolwiek politycznej funkcji, ale tak się nie stanie, dlatego, że politycy wbrew pozorom są odwzorowanie większości społeczeństwa i jak się rozejrzysz po okolicy to wszędzie są te lokalne grupy, które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak ma być w tym kraju lepiej jak ludzie nonstop głosują na PiS/po.znowu będziecie plakac


@calinowski: ciekawe jak płaczą ludzie w krajach z systemami dwupartyjnymi xD