Wpis z mikrobloga

@Olo22: Do wyborów jeszcze dużo czasu- może wyjść dużo afer.
Jednak radzę poczytać program wyborczy każdej partii i wybrać tą, która będzie najbardziej odpowiadać bez czytania mediów, tv, internetu. Gdyby ludzie tak robili to w Polsce byłoby lepiej- to twój głos i twoja decyzja- nie kopiuj i nie kieruj się innymi.
to na ile ten vat mial byc podwyzszony? Ile to bylo na chwille?


@Olo22: zgadzam sie! Dlatego platforma przegrala wybory (miedzy innymi znaczy sie). Ale jakos nie widze, by pisowi sie spieszylo z jego obnizeniem i dluzej jest z nami za czasow PIS niz za czasow PO. Juz nie wspomne o tym, ze on w przyszlym roku mial byc AUTOMATYCZNIE obnizony, bo sobie tak PiS kreatywnie ksiegowal pieniadze, ze spelnil wymogi
@mentari: na nikogo. Mojego kandydata nie bylo w drugiej turze. Nie mialem i nie mam zamiaru glosowac "na mniejsze zlo". Jezeli sobie ciemna masa wybrala duda vs trzaskowski to z czystym sumieniem druga ture olalem.
ale jaka partia jest w porządku?


@Nieuk0192: nie masz głosować na partię "w porzadku" tylko lepsza od pis i konfy.
Jak ktoś narzeka, że musi wybierać "mniejsze zło" to jedno wielkie "xD", bo nie wiem na co liczy? Że będzie jak polityk-ideał-półbóg? Ani nie ma idealnych ludzi, ani nie możemy mieć tylu polityków ilu jest ludzi, żeby każdemu perfekcyjnie pasowalo xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sam_w_domu: no skoro nie chciałeś mniejszego zła to w takim razie było ci to obojętne? Żałosne że wyzywasz innych ludzi od kretynów bo poszli głosować. Ja myślę, że kretynem bardziej jesteś ty. Wiesz dlaczego? Bo po tylu latach równasz PiS z po. Bo mając szanse na zmianę aktualnej #!$%@? wolałeś nie robić nic. A prezydenta wybiorą zarówno z 2 proc frekwencji jak i 99. Nara, może kiedyś zmądrzejesz