Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym nowym porządkiem świata o którym tak często się teraz słyszy? Mówią, że to jest bardzo zagadkowe, nikt nie wie jak to będzie wyglądać, i że tu nie chodzi o rosję, ona chce tylko mieć lepsze miejsce w nwo dlatego zaatakowała ukrainę, tak przynajmniej mówił Bartosiak:)

Zawsze się nabijałem z tego NWO, ale teraz skoro takie osoby o tym mówią to zgłupiałem. Machnął bym ręką gdyby Bartosiak mówił że to przez te wojnę, ale mówi że to nie o to chodzi. Może rzeczywiście są jakieś tajne siły typu grupa bilderberg czy inne masony xD

#wojna #rosja #ukraina #nwo #nowyporzadekswiata
  • 108
@DoudouPetit: jprdl, przecież nikt zajmujący się polityką międzynarodową mówiąc o "nowym porządku światowym" nie ma na myśli jakichś szurskich teoryjek o reptilianach, tylko zmiany ładu międzynarodowego w polityce światowej, zmiany układu sił, czyli coś do czego Rosja od dawna dąży jako mocarstwo na wskroś rewizjonistyczne względem obecnego porządku z dominującą rolą Zachodu
@DoudouPetit:
Czy elity się spotykają? Spotykają się. Jak się nazywają ich organizacje i czy w ogóle spotykają się w ramach jakichś organizacji to kwestia trzeciorzędna. A co planują to wiadomo. Fitfor2050, jedzenie robaków, likwidacja aut spalinowych, otwarte granice i tak dalej.
@DoudouPetit: Trzeba rozróżnić te dwie rzeczy - NWO jako szurską teorię, czy ogólnie nowy porządek świata, jaki obecnie ewidentnie nadchodzi, a wynika z wyczerpywania się obecnej formuły z USA, jako jedynym hegemonem zabezpieczającym cały świat, z udawaniem, że demokracja zapanuje wszędzie na świecie i globalizacja nie służy bardziej jednym, niż drugim. Układ sił na świecie się zdecydowanie zmienia, jesteśmy w okresie przełomowym, a co z tego wyjdzie, to zobaczymy.
Ale co jest szurskiego w tym, że np. UE chce odejść od aut spalinowych, czy elity promujące obniżenie konsumpcji mięsa na rzecz wege i robactwa?


@wypok312: Nic, to są normalne tendencje. A co jest w tym złego?

To jest oficjalna agenda. Oficjalnie również odbywają spotkania i o tych sprawach dyskutują.


@wypok312: No tak, ludzie dyskutują o trendach i tym, co się dzieje na świecie. Gdy jednak zakładasz, że skoro ktoś
@aegispolis:

Nic, to są normalne tendencje. A co jest w tym złego?


Chociażby zawartość hormonów takich jak estrogen w żarciu bez mięsa. Ale to nie temat o tym, czy to złe czy dobre i dla kogo. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tak dalej. Starczy że przyznałeś mi rację.
@prawda_w_moskwie: w sumie to nigdy nie wierzyłem w żadnych reptilianów:) To dla mnie śmieszna bajka dla upośledzonych. Bardziej chodzi mi o to, że zapraszają tam najbardziej wpływowych ludzi, ale z tego co czytam oni tam tylko dyskutują, raczej niczego nie planują, nie przyczyniają się do zmian na świecie.
Chociażby zawartość hormonów takich jak estrogen w żarciu bez mięsa.


@wypok312: Pokażesz konkretnie o jaką zawartość ci chodzi i przy okazji dowody na szkodliwość obecności ich w diecie?

Starczy że przyznałeś mi rację.


@wypok312: Nie chłopie, nie przyznałem ci racji. Ty w panelu dyskusyjnym widzisz sekretny rząd, który chce ci kanapkę zabrać, bo śmią myśleć o przyszłości xD