Wpis z mikrobloga

zamknięte wszystkie pozycje, czilera totalna utopia, polecam ten stan - obsunięcia lutego z i czerwca wyeliminowane, YTD na całości posiadanego majątku zysk przebija inflację YoY, co jak na bearmarket jest w pyte.
teraz pytanie gdzie włożyć pieniądze żeby to #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 12
Dobre!


@DJ007: Innego wyjaśnienia nie widzę.

Niezależnie czy depozyt przejebię dwa razy czy go potroję nie zmienia to literalnie nic w sytuacji finansowej, a górnej wielkości depozytu trzymam się ostrzej niż swego czasu terapii desmoksanem czy pór karmienia kota (no dostaje michę te trzy razy dziennie, ale niekiedy nieco później bo rano mnie call na HO zdziwił itd.). In dłużej bawię się w DT tym mniej widzę punktów wspólnych z longtermem
Podejrzewam, że sam pociąg do DT musi mieć w moim wypadku jakieś głębsze uzasadnienie niż chciwość


@Filipterka25: Bo DT odsłania najciemniejsze zakamarki duszy. To namacalny kontakt z absolutem, odwiecznym rozumem, który to kontakt okazuje się ostatecznie jego perwersyjną rozrywką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: a niech zrobią, życzę wam tego, rynek codziennie daje okazje zrobić x500, kwestia lewara i nerwów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

siedzę na palantirowym discordzie od 2 lat i spółka ma fundamenty i świetne community, ale dla mnie to nie czas nadal na długoterminową inwestycje, wyciągam więcej gdzie indziej
@DJ007: E tam, filozoficznie to ja jestem zwolennikiem tezy że człowiek to taka mądrzejsza małpeczka, a nasza psychika to po prostu wersja monkey+ gdzie głównym upgradem jest zaawansowana wokalizacja myśli (potocznie mowa) - szympansy, psy, słonie i delfiny nei zrobiły własnej cywilizacja bo to troszku trudne bez zdolności powiedzenia "słuchaj Azor, dziś ty nosisz kamyki bóstwu" czy innego "Dumbo, tu trzeba wykopać rów melioracyjny żeby woda płynęła by rosły drzewka i