Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirunie, jak zapowiedziałem, robię #rozdajo mojej starej, w pełni sprawnej karty - Geforce RTX 2070.
Jest pewien haczyk. Proszę mnie przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Środek jest dowolny - wiersz, gif, smutna historia, email z pogróżkami, cycki różowego paska, słowem - co tylko przyjdzie wam do głowy, byle mi się spodobało. Cenię sobie inwencję, więc zaskoczcie mnie.
Na wasze prace czekam do niedzieli 30/10/2022 do godziny 19:00. Kartę wysyłam na mój koszt ne terenie EU.
In b4 - wszystkim sądzącym, że to zarzutka: prawie trzy lata temu zrobiłem podobną akcję z GTX 970. Tutaj ten wpis, a tutaj zwycięzca potwierdza odbiór paczki. Wtedy wygrała piosenka, więc tę forme możecie sobie odpuścić tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A kolega @ZaQ_1 chyba już nie powinien uczestniczyć - wyczerpałeś swój zapas szczęścia ( )
#pcmasterrace #kartygraficzne
Felidiusz - Mireczki i mirunie, jak zapowiedziałem, robię #rozdajo mojej starej, w pe...

źródło: comment_16669739680P0IRYgxcJZwxAeCtq0GqN.jpg

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felidiusz: spoko podeślę na priv atak szalonego osła. Kto wie może ten film da wygraną tym bardziej, że nigdy nie był emitowany ;-)
  • Odpowiedz
  • 2
@Felidiusz łap plusika, tylko mi tej karty nie dawaj bo będę musiał grać w te doomy, blackmesy, Batmany i cała resztę co czeka w kolejce. A kto za ten prąd zapłaci, daj spokój, to tylko stres. A jeszcze doszłaby instalacja, oczywiście wtedy odkurzanie w środku. Nie nie nie dziękuję
  • Odpowiedz
@Felidiusz witam, chciałbym wygrać kartę ponieważ mój kąkuter ma już 7 lat i po włączeniu muszę rozkręcać wiatrak w zasilaczu palcem by zaczął się kręcić. A czytałem że jest to niebezpieczne i można być porażonym prądem więc gdybym miał kartę to bym złożył w końcu nowe pudło
  • Odpowiedz
@Felidiusz:
Mam nadzieję, że pojawi mi się do rymów wena,
Bo karta graficzna za darmo to uczciwa cena,
Nie jest to może szczyt kreatywności,
Szczególnie, gdy rymy są tak marnej jakości,
Ale może jednak mi się uda,
Bo czasami zdarzają się prawdziwe cuda,
Felidiusz postanowił zrobić porządne rozdajo,
Nie to co firmowe konta które jakieś gówno dajo,
A jak już jest o gównie mowa,
To widać na Twoim profilu, że nie
  • Odpowiedz