Wpis z mikrobloga

1. Miny Olki dziś to ilustracja do powiedzenia kot srajacy na pustyni. Jej pretensje do Klaudii to było to niby grube w tym rajskim? Aha.
2. Marek prostak. Zauważyliście jak chamsko do Gabi się odzywał podczas kładzenia ręki i ja pouczał? Jak ten typ mnie drażni... Już to pisałam, powtarzam, zero szacunku do kobiet
3. Wybór Klaudii według mnie wcale nie głupi. Zasady powinny być doprecyzowane, według mnie mogła wybrać Gabi bo to już było po rajskim. Na rajskim odpadła Natalia, Gabi nie, immunitet wykorzystany. I chyba nawet el dupsi powiedziała wybierz kogokolwiek?
4. El presidente traci u mnie od paru odcinków. Po pierwsze najpierw zarywa do Moni, a na Pandorze mówi że poza klaudia to druga w kolejności Gabi. Po drugie na wyroczni Klaudia dostaje potwierdzenie że el presidente leci w wała, to wkracza przekminiacz marunia i ratuje dupę koledze. Po trzecie po prostu jakieś przeczucie mi się włączyło że typ jest śliski.
5. Szkoda Natalii. Ostatecznie poza denerwującym chichotaniem wydawała się w porządku dziewczyną, może niezbyt mądrą, ale szkody nie robiła.
6. Wentyl w końcu do Magdy po długim, dłuuuuuuuugim dniu
#hotelparadise
  • 11
@Komarczyk: El Presidente lubie, typ jest kumaty, powiedzial na pandorze o Gabi, zeby sie nie zdradzac. Jesli chodzi o Olke dzis, smieszne zachwowanie. Jedyne czego mi brakowalo, to takiej stanowczej odpowiedzi Klaudii - wbralam go, bo chcial zrobic w ciula Natalie, kropka. Pewnie to emocje, ze nie sa w stanie porzadnie sie obronic, ake to ukrociloby dyskusje i pretensje.
@Czyps-czyps: było kilka sytuacji, w których el presidente podbijał do Moniki i zaraz mu przeszkadzał w tym Miki. Mam wrażenie że zaczął to robić tym bardziej po tych kolacjach na których cztery laski poszły do Mikiego, zauważ jak ucierpiało ego prezydenta. Mikołaj nie traktuje moim zdaniem Moni poważnie, a ona się chyba zabujała, za to el presidente wydaje mi się że to wyczuł, i próbuje ją odbić, żeby udowodnić sobie że
@Komarczyk: Wie, że Monika jest kumata i mógłby z nią bezpiecznie iść dalej. Czy chce zrobić na złość Mikołajowi? Być może jest zazdrosny, że wszystkie laski na niego lecą. Wydawało się na początku, że lubi Mikołaja, ale potem te teksty w jego stronę trochę mnie już zmyliły. Dla mnie też jest śliski od samego początku. Można być inteligentym i nic poza tym.
@Marekhp: no dobrze, powiedzieć to jedno, moze.nawrr w Twojej intencji miało to być mile, ale to zniecierpliwienie i irytację było widać na kilometr z ekranu. Sorry ale znam takie zachowania, do dopiero poznanej osoby nie potrafisz ukryć irytacji to można się tylko bać co będzie dalej... Obejrzę sobie wieczorem jeszcze raz żeby się upewnić czy tego nie wyolbrzymiam, ale nie sądzę.
@Komarczyk: el presidento wyglada mi na kogoś, kto lubi powiedzieć coś dla beki, żeby się działo - a wszyscy biorą to na poważnie... i on z tego ma rozrywkę XD wejdzie i powie coś w stylu: chcę być prezydentem za lajki, a ludzie już kminią, czy to prawda i jak to, ołmajgad. A ten leje, że ludzie się na takie teksty nabierają. I to samo z tym, że wybrałby tę czy