Wpis z mikrobloga

@Ulyssos No to trochę mało jeśli po okresie próbnym nie dadzą podwyżki, ale musisz sam sobie znaleźć lepsza opcję. Jak nie znajdziesz to musisz się cieszyć z tego co masz
@Ulyssos: Jak po okresie próbnym nie dostaniesz podwyżki to szukaj jak najszybciej alternatyw. Początkujący junior to poziom 4-5k na rękę. 3K to stażyści tyle dostają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biorąc pod uwagę że ty jeszcze na fullstacka idziesz to za pieniądze studenta 2-3 roku który dopiero się uczy, będziesz miał więcej obowiązków.
@Furmik: Dzięki za komentarz, tak właśnie zastanawiałem się żeby wynegocjować tak 4k, może dorzucić jakiś benefit do tego jeśli podpasuję w firmie i będą chcieli zatrudnić mnie po próbnym, bo nie chcę ich odstraszyć od razu gadając o podwyżkach na samym starcie, bo na juniora jednak ciężko się dostać aktualnie ¯\_(ツ)_/¯
@Ulyssos: na juniora może że być ciężko bo jest hiring freeze. Wynika on z tego że wielu firmom kończy się budżet zaplanowany na ten rok na rekrutacje, więc niektórzy mogą rzucać ochłapy. Ewentualnie bym przebolał to miejsce i spróbował na początku przyszłego roku uderzać gdzieś indziej.
@Furmik: też się właśnie tak zastanawiam, bo próbny płatny 3 miesie do stycznia. Jak do stycznia nie wskoczy wyżej, to może zacznę rozglądać się za czymś innym.