Wpis z mikrobloga

XDDDD z ust mojej rodzicielki po rozmowie ze mną padły słowa "Po co mi było rodzicielstwo" a ojciec przytaknąl XDDDD. A jak wasi rodzice mysla o was przegrywy? Ogolnie moja rodzina to #!$%@? sprawa i moglbym o tym napisac #!$%@? wiele historii, więc jezeli ktos chce poczytac o genezie mojego #!$%@? które ciągnie się w rodzinie od pokoleń to dajcie znać misie.

~NN

#przegryw
  • 11
@Bover faktycznie była rozmowa w ktorej rozmawialem o tym ze jak ja zdam mature itp itd. Poszedlem do swojego pokoju i wtedy to uslyszalem. Mysle ze raczej rozmowa o maturze nie odpalila w nich az takiego #!$%@? zeby kwestionowac swoje rodzicielstwo pozatym to nie pierwszy raz kiedy slysze z ich ust "szczegolnie matki" ze jestem smieciem i lepiej zeby mnie nie bylo wiec dlatego twierdze ze kontekstu nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bover: Czemu wciąż próbujesz zdyskredytować OPa? Chłop się po prostu żali, a Ty jeszcze mu musisz nawrzucać.
Oczywiście, że może sobie poradzić na studiach nieogarniając jakiejś jednej lektury (w dodatku na 3, a nie na 1)! Na takiej mechatronice nie pytają o Wertera i nie każą analizować środków stylistycznych użytych w skrypcie xd