Wpis z mikrobloga

@piotrek2555: Gówno prawda,ja czytałem grałem i oglądałem,jak nie jesteś jakimś #!$%@? wie jakim fanem co by geraldowi obciągał to akurat i seriale i gry i książki by Ci podeszły,ale oczywiście psycho fan musi mieć nawet w serialu przecinki tak jak w tomie 3 na stronie 199,bo jak nie to jezu chryste niezgodne z sagę,i kogo to obchodzi? Czarna postać ? #!$%@? z tym,gra czy serial ma dawać fun a nie być
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami a ja też powiem że gówno prawda, o władcy też mi tak wszyscy #!$%@?, że fani książek po nim jadą i filmów.

No to ja nie oglądałem ani filmu ani nie czytałem książek i dalej mi się serial ani trochę nie podobał a nie mam żadnego problemu z czarnymi itp.

W wiedźminie też szło przełknąć wiele zmian ale ten serial jest poprostu zły, a w porównaniu do pierwowzoru jest bardzo zły.
@Medonix: Imbd mówi że jest dobry,ponad 8/10 czyli jesteś w opozycji,Tobie się nie spodobał mi się spodobał i ja kompletnie nie mam z tym problemu.Jedyny problem jaki mam to doszukiwanie się w luźniej adaptacji książki jak największej liczby nawiązań i zgodności z książką,serial jest stworzony dla odbiorcy masowego a nie psychofana sagi,i takie są realia.Jak wspominałem ja czytałem i ograłem wszystko co z wiedzminem jest związane,ale podchodząc do serialu kompletnie nie