Wpis z mikrobloga

Dwie znaczące misje dla Packiego McReary. W pierwszej ekipa Irlandczyków i Nico napadają na sortownię śmieci gdzie pieniądze przechowuje włoska rodzina mafijna Ancelottich (ciekawe czy Carlo Ancelotti z Realu też do niej należy?). Druga to prawdziwy klasyk, wg mnie najbardziej pamiętna misja z całej gry - napad na bank. Na początku realizacja planu nie idzie zbyt dobrze, jeden z członków ekipy (Michael) ginie, ale ostatecznie udaje dostać się do skarbca i naładować torby banknotami, następnie Nico oraz bracia McReary (Packie i Derrick) rzucają się do szalonej ucieczki. Następuje bardzo długie kluczenie uliczkami przeplatane potężnymi strzelaninami z dobrze uzbrojonymi i opancerzonymi oddziałami policji. Dalszy etap to ucieczka tunelem metra, gdzie poza atakami antyterrorystów trzeba uważać też na nadjeżdżające pociągi. Całość kończy uliczne gubienie pościgu za pomocą zdobytego samochodu. Nagroda za ukończenie - 250000$ jest większa niż za wszystkie poprzednie misje razem wzięte. Wg mnie to jedna z lepszych i bardziej widowiskowych zadań w całej serii GTA. Kiedyś wydawała mi się też bardzo trudna, ale teraz przeszedłem ją za pierwszym razem może dlatego, że pamiętałem większość motywów.

Z rzeczy pobocznych jeden wyścig dla Bruciego i misja dla przechodnia, którym był Badman - kolega Jacoba.

Otworzył się dostęp do trzeciej wyspy, a to oznacza jedno - nowe skoki kaskaderskie i gołębie :D

Stan ukończenia 51,60%
#gta4na100 #gry #gta #gtaiv
Pobierz 19karol90 - Dwie znaczące misje dla Packiego McReary. W pierwszej ekipa Irlandczyków ...
źródło: comment_1667126331mZ50iCVjLb23uSFgqGLT7P.jpg
  • 2