Wpis z mikrobloga

ile się zleciało obrońców patologii na tagu xD lećcie sobie na Strzegomiany prawiczkowi ropę zlizać xD jak Magicala pół wykopu zgłaszało i wysłało do paki, to wszyscy się cieszyli.

Nie wiem w sumie kto jest gorszy, Mikeywwa który mi się odgraża na pw czy @HHokuss który broni Prawiczka.
Gość mi grozi nożem, że zabije moją rodzinę, że bóg wie co jeszcze mi zrobi, ale według HHokuss to moja wina, a Srocz to tylko drobny pijaczek. No urwa xD Przez takich ludzi zaczynam coraz poważniej myśleć, żeby jednak zmarnować swój czas i zgłosić groźby na policję. Ale póki co, robię to co polecił subOP - zgłaszam do Krajowej Administracji Skarbowej nielegalną promocję gier hazardowych na streamie.

I nie płaczcie, że hamuję dymy, bo za promocję hazardu Prof. S.Rocz dostanie co najwyżej kilka tysięcy zł kary i tyle, a jak będzie na minusie, to trzeba więcej streamować, więc znowu wam załatwię dymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bystrzaktv #patostreamy
Pobierz marv0oo - ile się zleciało obrońców patologii na tagu xD lećcie sobie na Strzegomiany...
źródło: comment_1667136712qekXC0QY5YeABATgxeDhR0.jpg
  • 20
@marv0oo: Człowieku ale masz nudne i #!$%@? życie ze musisz pisac takie eseje na wykopie. Ja nikogo nie bronie, prawiczek mi jest obojętny a tobie jednak nie. Zawiść i żółć wylewa sie z twoich wysrywów konkretna. Zainwestuj w siebie, idz na jakies szkolenia to moze nie bedziesz płakac, ze pijaczek dostał 2 tysiace na strimie.
Ja nikogo nie bronie


@HHokuss: xD to ty typie pisałeś, że Prawiczek to "drobny pijak" xD

prawiczek mi jest obojętny

tak obojętny, że mnie wyzywasz xD

Zawiść i żółć wylewa sie z twoich wysrywów konkretna

i vice versa xD

ze pijaczek dostał 2 tysiace na strimie.

a za niedługo dostanie wezwanie do sądu i rachunek na kilka/kilkanaście tysięcy za nielegalną promocję hazardu ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@Armazi: prawiczek im da namiary na mnie. Bo przecież je ma prawda? Przecież sam gadał, że jestem z Opola w którym nigdy w życiu nie byłem. Albo, że jestem na wózku inwalidzkim, gdzie przed chwilą zlazłem po schodach do kuchni po red bulla ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy wszystko o mnie wiedzą, tylko każdy co innego xD
@marv0oo: Wózkowy czy ja w coś wierze w to mówi srocz? Ale wózkowy idelanie obrazuje ciebie. Kapus, nie wychodzacy z domu na utrzymaniu rodziców. Tak sobie ciebie wyobrażam sądzac po twoich esejach i dociekliwości.
Kapus,


@HHokuss: jestem kapusiem i jestem z tego dumny. Kocham 60tki. Gadasz jak jakiś pseudogangus, a jakby ci ktoś rower ukradł, to pierwszy byś się wypłakał na policji xDDDDDDDDDDDD kocham takich jak ty, banda pseudouliczników xD takich ludzi to się powinno reedukować. Prawiczek tak samo - grozi mi, a sam rok temu chciał zgłaszać donejty na policję xD tyle są warte te wasze gównozasady xD

na utrzymaniu rodziców.

twoich, bo moi
@marv0oo: Kapusi widze ze wszystko ci sie miesza. Jakby mi ukradli rower to odrazu lece na policje, ale nie widze co to wspólnego ze sroczem. Widze, ze tego nie zrozumiesz. Pijaczek srocz siedzi na #!$%@?, kazdy kto tam przychodzi jest z własnej woli, nie podoba ci sie zachowanie i masz wielki bół 4 liter to poco to ogladasz? Chłopie pogrążasz sie konkretnie. Juz ci napisałem, tylko człowiek zawistny i zakompleksiony bedzie
ale nie widze co to wspólnego ze sroczem


@HHokuss: też popełnił przestępstwo. Nazywanie wójta p-wordem i gadanie, że może mu "ciągnąć lachę" udając przy tym ruchy frykcyjne (btw. ciekawe, że taki homofob jak srocz, gada, że drugi facet mu może robić dobrze ustami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)) jest oczernianiem i widocznie tak uznali w Urzędzie Miejskim, bo raz jeszcze powtarzam
@HHokuss: O, widzę wychodek z podwójnymi standardami się zespawnował. Tak #!$%@? o tym donoszeniu, kapusiach i konfidentach, a wiedziałeś, że twój Pan Prof. Sracz notorycznie #!$%@?ł do moderacji z ucha najpierw ze swojego main konta, a po tym jak mu psycha siadła i usunął tu konto to teraz robi to samo wraz ze swoimi kundlami? To jak to jest? Jak się gniaździarz Strzegomiański #!$%@? się u moderacji i przez to normalni
@HHokuss: Ty się śmiejesz, a ja płaczę, bo nie mogę uwierzyć, że tacy ludzie jak ty maja prawa wyborcze podobnie jak twój idol . Nikt nie musi czekać na potknięcie, bo kiedy człowiek nie wejdzie to ten wsiur z psychozą gada takie rzeczy, że jego własny ojciec mitoman i alkoholik poprosił matkę, żeby korki wyłączyła. To jak nie jesteś w temacie na #!$%@? tu się produkujesz? O tych kapusiach, konfidentach i
Nie wiem ile macie lat


@HHokuss: po 15 lat mamy. Ty za to pewnie 45letni pseudoprawilniak, co wyzywa ludzi od kapusiów xD Jesteś prawdziwym, sztywnym gitem...
A nie sorry, bystrzak sam straszył, że będzie zgłaszał donejty na policję, więc bronisz kapusia i konfidenta xD